Powtarzające się liczby.

Powtarzające się liczby.

Powtarzające się liczby.

Coś takiego bym podzieliła na dwa a nawet trzy czynniki.
Jednym z nich jest funkcjonowanie naszego mózgu – emocje – stan psychiczny.
Drugi – dostosowanie organizmu (jego wyregulowanie do funkcjonowania naszych organów wewnętrznych) nazywane jest to zegarem biologicznym.
A trzeci – ma podłoże duchowe.


Z perspektywy duchowej, powtarzające się liczby to przesłanie od „opiekunów – aniołów” (w cudzysłowie bo ja sama nie tyle w nie nie wierzę, co nie wyznaje). Zaś najczęściej pojawiające się sekwencje numeryczne to 111 i 333. Są to (niby) przesłania anielskie które mają na celu ukierunkować dalsze nasze działania. 

Ale to, zaobserwować można zwykle na jawie, nie we śnie. I tylko tedy należałoby je zinterpretować.Pod uwagę powinno się brać sytuacje w których przykładowo idziesz ulicą, i na tablicy rejestracyjnej samochodu zobaczysz powtarzające się liczby, bądź spojrzysz na zegarek i Twoim oczom ukaże się godzina 11:11 (to tylko przykład) wówczas powinno się odpalić Google i poszukać na ten temat informacji.
Poniżej artykułu znajdziesz zestawienia (z mojej leniwości a dla waszej wygody zapożyczyłam sobie je ze strony https://obudzeni.net/  gdzie znalazłam gotowe i pełne zestawienia liczb na których powinno się skupić pod względem duchowym).

Drugim czynnikiem takich „objawień” jest nasza psychika.
To, co przeżywamy za dnia, odbija się w naszej podświadomości w godzinach nocnych.
Przeżywamy ponownie. Wszelkie nasze troski dnia codziennego, problemy, nasze stany emocjonalne odbijają się na jakości naszego snu.
Jest to zakłócenie prawidłowego funkcjonowania naszego mózgu oraz jego pewnego rodzaju postawa obronna.
Natomiast to o której godzinie się zbudzimy  również ma swoje uzasadnienie w kwestiach związanych z naszym stanem psychicznym.
Otóż budzenie się w godzinach zbliżonych :
Od 21 do 23 – daje nam do zrozumienia że jesteś osobą zestresowaną. Są to godziny w których nasz sen jest dosyć płytki i łatwo jest nas z niego wyrwać, a co za tym idzie przebudzenia nawet kiedy znajdujesz się sam w cichym pomieszczeniu, sam w domu, i nie ma możliwości aby jakiś czynnik zewnętrzny wyrwał Ciebie ze snu dają nam do zrozumienia że w Twojej codzienności coś zakłóca Twój wewnętrzny spokój, zaś Ty sam zwyczajnie masz przed czymś obawy bądź starasz się znaleźć wyjście z jakiejś mało komfortowej dla Ciebie sytuacji.
Idąc dalej, przebudzenia w godzinach :
Między 23 a 1 w nocy – nawet jeżeli nie jest spowodowane czynnikami biologicznymi (toaleta), dają nam do zrozumienia o niepokoju emocjonalnym naszego ducha.
Pamiętajmy że to co w naszym umyśle, odbija się na naszym zdrowiu fizycznym.
Przebudzenia w godzinach :
 Od 1 do około 3 w nocy – odzwierciedlają nasze emocje z dnia poprzedniego takie jak zdenerwowanie. Tutaj warto jest zaznaczyć że jesteśmy istotami które nawet jeśli na chwilę zapomną o nieprzyjemnościach które nas spotkały w ciągu dnia, to mimo wszystko one  zawsze do nas wrócą w najmniej oczekiwanym momencie, zwłaszcza pierwszej nocy kiedy to nasza złość jeszcze nie znalazła swojego ujścia a emocje nie opadły.
Przebudzenia między godziną :
3 a 4 –  Tutaj zahaczyć można o przesłanki kulturowe i religijne. W każdej znanej nam kulturze , występują „straszydła” – które zwykle objawiają się w godzinach nocnych, w godzinach wzmożonej aktywności paranormalnej (kultura religia i wychowanie).
Przebudzenia w tych godzinach są reakcją na obce energie które stają się najbardziej aktywne od 3 do 4 rano. Z całą pewnością pamiętasz opowieści babki, matki czy innych osób bliżej związanych z duchowością Okultyzmem czy Ezoteryką oraz religią, w których to o 3 nad ranem ktoś doświadczył zjawisk paranormalnych.
Warto jest zahaczyć o religię Chrześcijańską, w której to uznaje się że Jezus na krzyżu dokonał żywota o godzinie 15 – do 15:33/39 (czyli  godzinie 3) w wieku 33 lat, (wg Żydowskiego sposobu liczenia czasu – godz. 9): śmierć Jezusa na krzyżu (Mt 27, 45-56)). Dla Tych którzy postanowią podważyć moje twierdzenie zaznaczę że należy brać pod uwagę strefy czasowe jak i również sam fakt że Żydzi nieco inaczej liczą czas w którym Jezus wyzionął ducha.

Z informatora pielgrzyma do Ziemi Świętej:
„Na oznaczenie godzin dnia na ogół odnoszono się do czterech godzin podstawowych:
– pierwsza (szósta)
– trzecia (dziesiąta)
– szósta (dwunasta)
– dziewiąta (piętnasta)
ograniczając tym pojęciem jednocześnie dwie następne godziny”

Biblijny przedział czasu jako godzina „pierwsza” odpowiada czasowi od 6 do 9.
Następny przedział „trzecia” odpowiada naszym godzinom 9-12.
Potem jest przedział „szósta” (od 12 do 15 naszego czasu).
I ostatni przedział „dziewiąta” to nasze godziny od 15 do 18.

Utarło się twierdzenie już z czasów średniowiecza że w godzinach 3 do 4 nad ranem Jezus oddając swój ostatni oddech, otworzył drogę na ziemię samemu Szatanowi który upodobał sobie jego godzinę śmierci na swoje niecne postępki. W tych godzinach najintensywniej niegdyś (zresztą i po dziś dzień) działali złodzieje, skrytobójcy, czarownice, co rzeczywiście może obrazować wpływ działań Szatana na ludzi oraz ich negatywnie odbieraną naturę i psychikę.
W dokumencie opublikowanym w 906 r. przez Reginona z Prüm, opata z Trewiru, znajdziemy wzmiankę iż diabeł posługuje się marzeniami sennymi, by dusze „niepewne w wierze” zwieść na manowce najokropniejszych występków. Kolejnym moim spostrzeżeniem jest fakt, iż noc, jest zaprzeczeniem dnia.


Idąc dalej, wszelkie niegodziwe uczynki których człowiek dopuszczał się nocą tłumaczono, działaniem mocy nieczystych.
Docierając do sedna sprawy i powołując się na śmierć Jezusa na krzyżu, godzina 3 rano jest przeciwieństwem godziny 15 w której zmarł ten uwielbiany przez masy męczennik i bohater. Zaś jak wiemy, przeciwieństwa uwielbiają się przyciągać i na sobie wzajemnie oddziaływać.
Wracając do godzin przebudzeń między 3 a 4, jest to czas w którym my, ludzie jako istoty świadome jesteśmy mocniej wyczuleni na wszelkie działania sił nieczystych które mogą próbować się do nas zbliżyć oraz oddziaływać na naszej duszy. Tę energię która może nam zagrozić wyczuwamy podświadomie a przebudzenie daje nam jasny sygnał, do obrony przed nią i przeciwstawieniu się jej. Jest to można powiedzieć nasz naturalny odruch obronny (biorąc zwłaszcza nasz strach pod uwagę i wpojone nam przekonania przez naszych rodziców że powinniśmy się tej godziny zwłaszcza wystrzegać aby Szatan nie miał dostępu do naszej duszy).
W tej kwestii, zwyczajnie budzą nas nasze podświadome lęki i obawy przed mocami nieczystymi które mogą chcieć zakorzenić w nas „zło”. Najczęściej dotyczy to osób głęboko uduchowionych.

Przebudzenia między 4 a 7 rano – te natomiast przebudzenia tłumaczyć mogą nasze głęboko skrywane pragnienia, uczucia, oraz ich blokowanie. Jak wiadomo nie od dziś, nasza jakość snu znacznie się pogarsza kiedy nie radzimy sobie z uczuciami, emocjami, problemami również bliżej związanymi z miłością lub jej brakiem. Te przebudzenia dają Ci jasno do zrozumienia że może nadszedł czas, aby spróbować uporać się z Twoimi sprawami sercowymi?

Kolejnym czynnikiem I NAJWAŻNIEJSZYM powodującym nocne wybudzenia może być stan faktyczny Twojego organizmu oraz organów wewnętrznych które dają jasne sygnały, że coś nie do końca jest z nimi tak jak być powinno. Pamiętaj że nie tylko duchowością i głęboką wiarą człowiek żyje a powinno się skupić przede wszystkim na czynniku biologicznym i bardziej przyziemnym.
A mianowicie naszym organizmie. Przebudzenie się w środku nocy, o przykładowej 2:22 czy 4:44 to sygnał od naszego organizmu, którego nie należy ignorować, ponieważ często jest to ostateczne ostrzeżenie przed najgorszym.
Ja nie powiem wam o której godzinie rozpoczyna się intensywniejsza praca waszych organów, ponieważ to kwestia indywidualna każdego człowieka dostosowana do trybu życia jaki prowadzi. Jedni pracują na nocne zmiany zaś za dnia odsypiają, natomiast inni prowadzą swoje życie bardziej normalnie – wstając o godzinach porannych i kładąc się w godzinach wieczornych – i właśnie tutaj, nasz wewnętrzny zegar biologiczny przestawia się na zupełnie inny trybik, i działa nieco inaczej. W końcu odsypiając nocną zmianę za dnia, nie obudzisz się o 3:33 w nocy ale o przykładowej godzinie 15:15. Wtedy należałoby przyporządkować długość Twojego snu i godzinę w której nastąpiła intrygująca Ciebie sytuacja ( przebudzenie) do ogólnie przyjętych norm funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz jego organów.
Przebudzenie się o konkretnych porach w środku swojego odpoczynku, to sygnał od naszych narządów wewnętrznych że należałoby się na którymś z nich szczególnie skupić, ponieważ nie działa on w sposób należyty. Natomiast godzina, w której nastąpiło przebudzenie daje nam sygnał, który z narządów może właśnie wołać o pomoc.

Nocne przebudzenia dotykają częściej ludzi starszych, dzieci lub osób które zmagają się z chorobami. A wszystko za sprawą nieprawidłowo funkcjonującego organizmu.
Moi drodzy, ja sama jestem ezoteryczką, tarocistką z długoletnim doświadczeniem, ale jako osoba świadoma zagrożeń ostrzegam was byście nie słuchali (wybaczcie za określenie) ezo Grażyn, które zamiast poszukać, problemu zdrowotnego na którym powinniście się szczególnie skupić i udać do lekarza, wciskają wam kity o znakach ostrzegawczych od waszych „opiekunów – aniołów”.
Co wam po tych znakach, jeśli wasz organizm zacznie podupadać na zdrowiu i doprowadzić was może do skrajnie niebezpiecznych sytuacji zdrowotnych a nawet zagrożenia życia?
Jeżeli budzisz się w nocy, skup się w pierwszej kolejności na swoim zdrowiu, a dopiero następnie szukaj wskazówek od sił wyższych.

W trakcie naszego odpoczynku nocnego, nasz organizm się regeneruje, wszystkie tkanki wszystkie organy zaczynają nabierać sił.
Przebudzenia między godziną 21 a 23 mogą wskazywać na nieprawidłowo funkcjonującą tarczycę. W tych wczesnych godzinach snu organizm skupia się na wyrównaniu gospodarki hormonalnej naszego organizmu.
Jeżeli pomimo usilnych prób ponownego zaśnięcia nadal nie jesteś w stanie zasnąć, może to oznaczać iż Twoje nadnercza wytwarzają adrenalinę która blokuje możliwość Twojego spokojnego odpoczynku, jednocześnie Ciebie pobudzając.
Przebudzenia w godzinach 23 a 1 nad ranem może wskazywać na nieprawidłowo pracujący woreczek żółciowy który właśnie w tych godzinach wytwarza żółć która pomaga nam w trawieniu.
A więc jest to wskazanie aby skupić się nad swoim układem trawiennym.
Jeżeli chodzi o godziny 1 do 3 nad ranem , jest to okres w którym organizm zaczyna oczyszczać się z wszelkich toksyn. W tych godzinach o pomoc może wołać nasza wątroba, która zaś jest jednym z najważniejszych organów. Idz koniecznie do lekarza!
Przebudzenia w godzinach 3 do 5 nad ranem, w tych godzinach nasz organizm zaczyna przygotowywać się do kolejnego dnia, krew zaczyna pompować tlen do mięśni. Tutaj należy skupić się nad problemami z oskrzelami, płucami.
Natomiast od godziny 5 do 7 nasz organizm zaczyna przygotowywać że tak to ujmę „balast do zrzutu” 😉 . W tych godzinach następuje transport odpadów z organizmu. Powinieneś skupić się szczególnie na swoim jelicie grubym.

Pamiętaj że nie jedynie duchowością człowiek żyje, a nasz organizm daje nam znacznie więcej sygnałów ostrzegawczych o niebezpieczeństwie utraty zdrowia niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.
Jeżeli godziny rzeczywiście nie dają Ci spokoju, w pierwszej kolejności skup się na swoim zdrowiu. Jeżeli wykluczysz czynniki biologiczne Twoich wybudzeń, dopiero wtedy zacznij szukać odpowiedzi w swojej duszy.

Liczby 1-99

LICZBA 1

Bądź pozytywny. Wszystko to o czym myślisz teraz spełnia się, więc upewnij się, że skupiasz refleksje jedynie na tym czego pragniesz. Powierz wszelkie obawy Bogu oraz aniołom.

LICZBA 2

Wszystko jest w porządku i tak wciąż będzie. Miej zaufanie, twoje uczucia nadziei prowadzą do bardziej pozytywnych rezultatów. Aniołowie pomogą podtrzymać twoją wiarę jeśli poprosisz ich o pomoc.

LICZBA 3

Wniebowstąpieni mistrzowie (np. Jezus lub inna duchowa postać) pomagają Ci.

LICZBA 4

Aniołowie są z tobą. Wysyłają do ciebie liczbę 4, aby pocieszyć cię, ze usłyszeli twoje modlitwy i że pomagają ci.

LICZBA 5

Pojawia się znacząca zmiana, zawsze na lepsze. Dobrze jest wezwać Niebiosa na pomoc w zmianach życiowych.

LICZBA 6

Nie martw się, ani nie zaprzątaj uwagi rzeczami materialnymi, w tym pieniędzmi. Obawa zmniejsza skuteczność twoich próśb błagalnych. Na szczęście aniołowie mogą odpowiadać na twoje modlitwy, jeśli poprosisz ich o to.

LICZBA 7

Jesteś na dobrej drodze, a rezultat przewyższy twoje oczekiwania! Bóg cię wspiera. Liczba 7 jest znakiem który mówi ze magia Boska wspiera cię i otwiera podwoje szansy.

LICZBA 8

Liczba 8 zwiastuje dostatek i pomyślność. Nieskończone pętle w tej liczbie oznaczają bezgraniczny przepływ pieniędzy, czasu, idei lub jakiejkolwiek rzeczy której potrzebujesz (szczgólnie dla swojego celu życiowego).

LICZBA 9

Zacznij działać i to zaraz! Spełniłeś wszystkie warunki wstępne, aby osiągnąć swój cel życiowy. Przestań się ociągać, czas aby powziąć energiczne kroki. Nawet te malutkie kroki są użyteczne.

LICZBA 10

Bóg i anioły pragną, abyś myślał pozytywnie o tej sytuacji, ponieważ wszystko ma na celu twoje najwyższe dobro. Wzywaj Boga, żeby pomógł ci być optymistycznym człowiekiem, gdyż twoje myśli mają znaczący wpływ na rezultat.

LICZBA 11

„Bądź pozytywny! Twoje myśli szybko się urzeczywistniają, więc chcesz zapewnić sobie pozytywne rezultaty koncentrując się jedynie na dobru wewnątrz siebie, innych oraz tej sytuacji.”

LICZBA 12

Myśl pozytywnie o przyszłości, ponieważ, to o czym myślisz oddziałuje na nią. To jest przesłanie, żeby natchnąć twoją wiarę i nadzieję siłą, ponieważ są one teraz decydującymi czynnikami.

LICZBA 13

Wniebowstąpieni mistrzowie tacy jak Jezus są z tobą pomagając ci w utrzymaniu optymizmu.

LICZBA 14

Zawierz aniołom, żeby pomogły ci zachować pozytywne nastawienie. Twoja postawa dzięki temu będzie optymistyczna i pogodna.

LICZBA 15

Podczas, gdy doświadczasz zmian w swoim życiu, bądź pozytywny. Twoje optymistyczne myśli pomagają ci ukazać najlepsze rezultaty w związku z owymi zmianami.

LICZBA 16

Twoje słowa to magnetyczne afirmacje przyciągające do ciebie rzeczy o których właśnie mówisz i myślisz. Dlatego aniołowie przypominają ci, abyś była świadoma własnych słów i myśli.

LICZBA 17

„Aniołowie pochwalają Cię za bycie pozytywnym i optymistycznym. Mówią, że twój optymizm jest gwarantowany, gdyż twoje afirmacyjne myśli spełniają się. Oby tak dalej, gdyż jesteś na dobrej drodze!”

LICZBA 18

Twoje myśli to zawór, który otwiera i zamyka twój przepływ finansowy. Gdy jesteś pozytywnie nastawiona, wszelkie źródła materialne, których potrzebujesz, szybko do ciebie przychodzą. Zmartwienie może jednak zatrzymać ów przepływ. Poproś aniołów, aby pomogli ci w utrzymaniu dobrego nastroju, szczególnie wtedy, gdy dotyczy to pieniędzy.

LICZBA 19

Uwierz w siebie oraz w swój cel życiowy. Jesteś gotowy i nadajesz się do podążania za własnymi marzeniami. Bądź pozytywny oraz podejmij kroki bez ociągania się.

LICZBA 20

Twój związek ze Stwórcą jest potężny i czysty. Bóg prosi cię, abyś napełnił swoje serce i umysł wiarą (jeśli tego pragniesz, poproś o pomoc Niebiosa). Twoja wiara jest właśnie teraz nagradzana.

LICZBA 21

Twój optymizm jest niewątpliwie zagwarantowany! Anioły działają w tym momencie w twoim imieniu. Możesz wesprzeć ich starania stosując pozytywne afirmacje i wierząc, iż twoje marzenie już się ukazuje.

LICZBA 22

Aniołowie widzą pozytywne wyniki twoich modlitw. Chcą abyś pozostał cierpliwy i optymistyczny. Anioły pilnie nawołują aby „wierzyć”!

LICZBA 23

To przesłanie od twoich wniebowstąpionych mistrzów (jak Jezus, Mojżesz, święci) – przewodników, którzy widzą, iż odpowiedź na twoje modlitwy jest na wyciągnięcie ręki. Pozostań pozytywny, abyś zapewnił sobie przyciągnięcie najlepszych z możliwych rezultatów.

LICZBA 24

Dalsi aniołowie otaczają cie teraz. Pomagają ci utrzymać optymizm i nieważne jest to, co dzieje się wokół ciebie. Aniołowie znają magiczną moc wiary. Uwalniają wszystkie nagatywne myśli i emocje w celu ukazania czystej drogi dla manifestacji twoich pragnień

LICZBA 25

w miarę jak doświadczasz dużych zmian życiowych, oczekuj najlepszego, a twój optymizm zostanie nagrodzony.

LICZBA 26

Pozytywne afirmacje pomagają szybko poprawić twoją sytuację. Aniołowie nalegają, abyś mówiła i myślała jedynie o swoich pragnieniach nie afirmując swych obaw, gdyż one są po prostu iluzją.

LICZBA 27

Gratulacje! Twój optymizm przyciąga cudowne sytuacje oraz związki. Bądź pozytywna gdyż takie nastawienie działa na twoją korzyść.

LICZBA 28

Pieniędzy przybywa, kiedy wierzysz, że Niebo w pełni wspiera ciebie, twoich ukochanych oraz twój piękny cel życiowy.

LICZBA 29

Odnoś się pozytywnie do swojego celu życiowego i skoncentruj się na byciu użytecznym. Wykorzystaj swoje naturalne talenty, pasje i zainteresowania. Drzwi otwierają się dla ciebie. Tylko mocno wierz.

LICZBA 30

Bóg oraz wniebowstąpieni mistrzowie w pełni cię wspierają. Z pełnym zaufaniem podążaj do przodu w kierunku swych marzeń.

LICZBA 31

Wniebowstąpieni mistrzowie proszą, abyś spojrzała na wszystkie ziemskie iluzje i ujrzała Boską doskonałość wewnątrz siebie, w innych ludziach i w swojej obecnej sytuacji. Kiedy widzisz Boską doskonałość w swoim umyśle, ukazuje się ona na zewnątrz, w twoich związkach, pracy zawodowej, zdrowiu i innych sferach życiowych.

LICZBA 32

Jezus przypomina Tobie o zastosowaniu afirmacji o sile wiary (”z wiarą, wszystko jest możliwe”) we własnym życiu

Wniebowstąpiony mistrz Jezus przypomina, abyś właśnie teraz zastosował jego afirmacje dotyczaca mocy wiary (” Wierząć, wszytsko jest mozliwe „)

LICZBA 33

Pozostajesz w potężnym oraz czystym związku z jednym lub kilkoma wniebowstąpionymi mistrzami takimi jak Jezus, którzy odpowiedzieli na twoje modlitwy. Rozmawiaj z nimi, ponieważ pomagają ci w twojej obecnej sytuacji.

Twoje słowa to magnetyczne afirmacje przyciągające do ciebie rzeczy o których właśnie mówisz i myślisz. Dlatego aniołowie przypominają ci, abyś była świadoma własnych słów i myśli.

LICZBA 34

Aniołowie mówią, że jesteś na dobrej drodze, oby tak dalej

LICZBA 35

Z pomocą i ochrona wniebowstąpionych mistrzów, zbliża się do ciebie pozytywna zmiana.

LICZBA 36

Wniebowstąpieni mistrzowie proszą cię, byś powierzyła im swoje materialne obawy oraz byś skoncentrowała myśli na duszy.

LICZBA 37

Jesteś na dobrej drodze, a wniebowstąpieni mistrzowie zachęcają cię oraz wspierają w twojej wędrówce.

LICZBA 38

Wniebowstąpieni mistrzowie pomagają ci w twojej sytuacji finansowej.

Liczba 40

Bóg oraz Aniołowie otaczają cię Niebiańska miłością i ochroną.

LICZBA 42

Aniołowie nawołują, abyś wierzyła!

LICZBA 44

W tym momencie aniołowie ofiarowują ci więcej pocieszenia, miłości i wsparcia. Proś ich o pomoc we wszystkim, a poprzez swoją intuicję, wsłuchuj się w ich przewodnictwo.

LICZBA 45

Aniołowie wspierają cię poprzez pozytywną zmianę życiową.

LICZBA 46

Aniołowie przemawiają do ciebie: „Koncentruj myśli na swoim ja duchowym i swoim Boskim Źródle wszystkiego. Wszelkie materialne obawy powierz nam”.

LICZBA 48

Aniołowie wysłuchali twoich modlitw dotyczących pieniędzy i odpowiedzieli na nie.

LICZBA 51

Myśl pozytywnie o zmianach których pragniesz i których doświadczasz

LICZBA 54

Podczas gdy ty wprowadzasz dobre i niezbędne zmiany w swoim życiu, aniołowie kierują tobą i wspierają cię

LICZBA 55

„To okres „pożegnania starego, i przywitania nowego”. Przyjmij te zmiany z radością, gdyż są one zalążkiem nowych błogosławieństw.”

LICZBA 56

W miarę jak w życiu domowym, w pracy zawodowej i związkach zachodzą zmiany, koncentruj się na wewnętrznym rozwoju duchowym. Odnajdź błogosławieństwo w każdej zmianie, której doświadczasz.

LICZBA 58

Twoje finanse poprawiają się. Pojawi się pozytywna zmiana w przepływie pieniędzy. Mogłoby to również zasygnalizować awans w pracy lub zmianę w pracy zawodowej ze zwiększonymi poborami.

59 – zmiany przez które przechodzisz stawiają cię bliżej Boskiego celu życiowego. Możesz uspokoić obawy spędzając czas na czynnościach związanych z twoimi zainteresowaniami duchowymi.

LICZBA 66

Kiedy jesteś obciążona zmartwieniami lub stresem, czy obawą tym trudniej jest usłyszeć czułą pomoc swoich aniołów. To przesłanie skierowane jest do ciebie abyś więcej czasu spędzała na modlitwie i medytacji. Poproś o duchową interwencję i otwórz ramiona, a otrzymasz wsparcie, które zawsze podąża za błagalnymi prośbami.

LICZBA 68

Pamiętaj, że Duch stanowi źródło twego dochodu. Martwienie się nie pomaga w kwestii finansowej, ale modlitwa zawsze wspiera każdą część twojego życia.

LICZBA 69

Podczas, gdy ty spędzasz czas na pracy nad czynnościami związanym z duchowymi pasjami oraz zainteresowaniami, każda część twojego życia automatycznie się udoskonala.

Liczba 72

Ufaj, że czynisz odpowiednie kroki w kierunku manifestacji swoich pragnień… ponieważ tak właśnie jest.

LICZBA 76

Jesteś na dobrej drodze a twoje materialne potrzeby w pełni wspierają twoje wybory i działania.

LICZBA 77

Trzymaj tak dalej! Wszystko, co teraz robisz doświadcza dotyku Midasa!

LICZBA 78

Twoje obecne skupienie oraz działania umożliwiły dostęp do Wszechświatowego finansowego przepływu dostatku. Trzymaj się swoich aktualnych planów, bo są ukierunkowane właśnie na pieniądze.

Liczba 79

Bóg wspiera cie we wszystkim, również twoje życie finansowe. Zrelaksuj się i pozwól Bogu, aby ci pomógł.

Liczba 86

Tej liczby nie posiadam, ale na pewno jest związana z finansami.

Liczba 87

Jesteś na dobrej drodze w związku ze swoją praca zawodową oraz finansami.

LICZBA 88

To niezwykle pomyślny i sprzyjający znak dotyczący finansów. Twoje działania, modlitwy, wizualizacje i praca nad manifestacją uwieńczył wielki przypływ dostatku. Otwórz swe ramiona i przyjmij go.

LICZBA 95

Zmiany, które aktualnie rozważasz prowadzą cię w dobrym kierunku manifestacji twojego Boskiego celu życiowego.

LICZBA 96

W związku ze swoim boskim celem życiowym, skup się całkowicie na duchowych sprawach. Powierz Bogu oraz aniołom wszystkie swoje zmartwienia.

Liczba 97

Ufaj swojej intuicji i podążaj za nią, gdyż jest to właściwe.

LICZBA 99

Duch światowy ma pilne przesłanie dla ciebie: „zacznij w tej chwili pracować nad swoim Boskim celem życiowym!” Poproś go o wsparcie w motywacji, czystości, ukierunkowaniu i wszystkim tym czego potrzebujesz.

3 takie same cyfry

111 – Kontroluj uważnie swoje myśli i bądź pewna, że myślisz tylko o tym, czego chcesz, a nie o tym, czego nie chcesz. Ta liczba jest znakiem, że pojawiła się i otwiera się przed tobą sprzyjająca okoliczność, a twoje myśli manifestują się w świecie z rekordową szybkością. Liczba 111 jest jak błysk jasnego światła zapalonej żarówki. Oznacza to, że wszechświat słyszy twoje myśli i przekształca je w realne formy. Czy cieszy sięfakt, że te myśli zostały przechwycone przez wszechświat? Jeśli twoje myśli nie są właściwe, poprośswoje anioły, aby pomogły ci, jeśli masz trudności z kontrolowaniem swoich myśli.

222 – Nasze nowo zasiane pomysły zaczynająwyrastać w realne formy. Podlewaj je i odżywiaj a wkrótce wychyną z gleby, a wtedy zobaczysz dowód tego, że przejawiły się. Innymi słowy, nie rezygnuj na 5 minut przed tym, jak zdarzy się cud. Twoje urzeczywistnienie wkrótce dowiedzie swego istnienia, więc nieustannie pracuj należycie! Utrzymuj pozytywne myśli, utrzymuj afirmacje i nadal wizualizuj swój cel.

333 – Wniebowstąpieni Mistrzowie są blisko ciebie, pragnąc, abyś wiedziała, że masz ich pomoc, miłość i towarzystwo. Wzywaj często Wniebowstąpionych Mistrzów, szczególnie wtedy, gdy widzisz obok siebie liczbę 3. Niektórzy z bardziej znanych Wniebowstąpionych Mistrzów to: Jezus, Mojżesz. Maria, Quan Yin i Yogananda.

444 – Aniołowie właśnie teraz otaczającię, zapewniając o swojej miłości i pomocy. Nie obawiaj się, ponieważ anielska pomoc jest w pobliżu.

555 – Zapnij pasy. Przed tobą najważniejsza zmiana. Nie powinnaś postrzegać jej jako „pozytywnej” lub „negatywnej”,ponieważ każda zmiana jest naturalną częścią biegu twojego życia. Być może ta zmiana jest odpowiedzią na twoje modlitwy, więc utrzymuj siebie w odczuciu przebywania w stanie pokoju.

666 – Twoje myśli wymknęły ci się spod kontroli, są zanadto skupione na świecie materialnym. Liczby te proszą cię,abyś zrównoważyła swoje myśli pomiędzy niebem a ziemią. Podobnie jak w słynnym„Kazaniu na Górze”, aniołowie proszą cię, abyś skupiła się na duchu i służeniu, i wiedz, że twoje potrzeby materialne i emocjonalne automatycznie zostanązaspokojone.

777 – Aniołowie biją ci brawo, gratulują, jesteś na fali! Pracuj dalej i wiedz, że twoje życzenie spełnia się.Jest to najbardziej pozytywny znak i oznacza on, że powinieneś równieżoczekiwać następnych cudów.

888 – Kończy się pewien etap twojegożycia i jest to znak dany ci zawczasu, abyś się przygotowała. Ta sekwencja liczb może oznaczać, że wspinasz się wzwyż w karierze emocjonalnej lub w pewnym etapie swojego związku. Oznacza to również światełko w tunelu. Dodatkowo znaczy to: „Zboże dojrzało do żniwa, nie zwlekaj i ciesz się zbiorami”. Innymi słowy, nie odwlekaj zrobienia ruchu lub cieszenia się owocami swojej pracy.

000 – Przypomnienie o tym, że jesteśjednością z Bogiem i o tym, byś odczuwała obecność miłości Twojego Stwórcy. Jest to również znak mówiący o tym, że sytuacja zatoczyła pełne koło.

Kombinacje liczby 1

1 i 2 jako 121 lub 112 – Nasze myśli są jak nasiona, które zaczynają kiełkować. Możesz jużujrzeć dowody na to, że twoje pragnienia wydają owoce. Są to znaki, że sprawy będą wzrastać i wzrastają w zamierzonym, przez ciebie kierunku. Zachowaj wiarę!

1 i 3 jako 133 lub 113 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz z tobą nad twoimi procesami myślowymi. Na wiele sposobów działająjako mentorzy, nauczając cię starożytnej mądrości, która się zamanifestuj. Posyłają ci energię, abyś nie czuł sięzniechęcony oraz zachętę, abyś pozostawał skupiony na prawdziwych celach swojej duszy. Poza tym wzniesieni mistrzowie mogą oferować ci radę, przewodnictwo i sugestie co do twoich celów życiowych. Jednakże zawsze nauczają oni, że każde stworzenie zaczyna się na poziomie myśli i idei. Poproś ich, aby pomogli ci wybrać mądrze to, czego chcesz.

1 i 4 jako 114 lub 144 – Aniołowie mocno nalegają, abyś obecnie czuwał nad swoimi myślami. Doradzają ci, byś wyraził życzenie, ponieważ jesteś sytuacji, kiedy twoje myśli zamanifestują się właśnie teraz.

(UWAGA: 411oznacza: „Poproś anioły, o ważne informacje, których właśnie teraz potrzebujesz”.)

1 i 5 jako 115 lub 551 – Twoje myśli kreują zmiany w twoim życiu. Nieustannie posyłaj swoje myśli w pożądanym kierunku. Jeśli zmiany, które dostrzegasz tuż przed sobą nie są tymi, których pragniesz, możesz zatrzymać je albo zmodyfikować przy pomocy swoich myśli.

1 i 6 jako116 lub 661 – Utrzymuj swoje myśli w stanie niebiańskim i pozwól odejść zmartwieniomświata materialnego. (Uwaga: 611 oznacza: „Poproś o pomoc w naprawianiu czegośw świecie materialnym, co irytuje cię lub obecnie zaprząta”)

1 i 7 jako 117 lub 771 – Jest to potwierdzenie tego, że działasz wspaniale. Jesteś na właściwej drodze, więc idź nią dalej! Jest to znak, że dobrze wybierasz swoje myśli i że powinieneś skupić się bardziej stanowczo na swoich celach. Upewnij się, że dołączasz do swoich myśli odpowiednie emocje; na przykład: odczuwanie wdzięczności za dary, jakie otrzymujesz w swoim życiu. Wdzięczność przyspieszy twoje manifestacje.

1 i 8 jako 118 lub 881 – Zbliżasz się do końca znaczącej fazy twojego życia. Jeśli jesteśzmęczony tą jego częścią, ciesz się, ponieważ wkrótce będziesz ono uzdrowione lub zastąpione czymś lepszym. Poddaj się i uwolnij te części twojego życia, które nie służą, kiedy nadchodzą myśli o lepszym życiu.

1 i 9 jako 119 lub 991 – Twoje myśli otworzyły przed tobą nowe drzwi. Masz sposobność, by przyjrzećsię bacznie swoim myślom i stanąć oko w oko ze swoją kreacją. Oddal stare niepowodzenia, skoro są one zastępowane nowymi wydarzeniami, w zgodzie z twoimi pragnieniami.

1 i 0 jako 100 lub 110 – Potężne Boskie przewodnictwo od Boga i aniołów prosi cię, abyśpodwyższył swoje myśli. Być może modlisz się to, aby być szczęśliwszym i zdrowszym. Jeśli tak jest, masz odpowiedź na swoje modlitwy. Bóg wie, że rozwiązanie, którego szukasz, rodzi się pośród twoich myśli. Poproś Boga, aby ukierunkowałtwoje myśli i wsparł cię podczas tego czasu przełomu.

Liczby 100-200

LICZBA 100

Twoje pozytywne myśli są niezbędne do urzeczywistnienia rezultatu jakiego pragniesz.

LICZBA 108

Twoje pozytywne myśli oraz modlitewny związek z bezgraniczną miłością Boga przyniosły ci niekończący się napływ dostatku.

LICZBA 116

Utrzymuj najwyższą wizję dla swojego życia materialnego (takiego jak praca zawodowa, dom oraz styl życia), ponieważ twoje myśli ukazują swą formę właśnie w tych sferach życiowych.

LICZBA 118

„118” Jest otucha, przeslaniem i potwiedzeniem wsparcia ze strony Twoich Aniolow. Zachecaja do zwiekszenia pozytywnego myslenia w zwiazku z pienieznymi i materialnymi aspektami Twojego zycia dzieki czemu zasilisz manifestacje Twojego dobrobytu i obfitosci. To Ty tworzysz swoja rzeczeywistosc, wiec gdy bedziesz miala wysokie oczekiwania, utrzymujac pozytywne nastawienie, ulatwisz Aniolom wspieranie i manifestacje Twoich idealow, spelnienia sukcesow we wszystkich dziedzinach Twoich intencji i wysilkow. Aniolowie pragna, zebys wiedzial/a, ze Twoje manifestacje zaczna sie zwiekszac i przyspieszac. Ta liczba mowi rowniez o tym, ze jezeli rozwazasz poczatek (lub poszerzenie) duchowych praktyk, jest to najbardziej pomyslny czas na to. Miej wiare, ze Wszechswiat („Niebo”) pomoze Ci w kazdej kwestii ktora moze powstac. Zaufaj sobie, ze posiadasz wszystkie potrzebne Ci umiejetnosci, mozliwosci i talenty potrzebne do spelnienia celow i przeznaczenia Twojej duszy. Spodziewaj sie sukcesow na wszystkich poziomach.

Powtarzajaca sie liczba „118” sugeruje, ze zblizamy sie do konca cyklu lub fazy naszego zycia i nowe mozliwosci zaczna sie pojawiac w odpowiednim dla nich czasie. Aniolowie prosza by nie stresowac sie obecna sytuacja, poniewaz lepsza jest juz w drodze. Prosza rowniez o zaufanie i wiare w Ich i siebie.

LICZBA 121

Nadszedł czas dla twojej niezachwianej wiary i optymizmu, które zawsze przynoszą ci rezultat najlepszy z możliwych.

LICZBA 122

Pozostań napełniony wiarą, ponieważ Niebo czyni starania za kulisami, aby pomóc w pojawieniu się twoich manifestacji. Im pozytywniejsze są twe myśli i uczucia, tym szybciej i lepiej ukazują się manifestacje.

LICZBA 123

Ułatw sobie życie zamykając furtkę dla rzeczy nieistotnych lub niepotrzebnych. Poproś innych (włączając Niebiosa) o pomoc i częściej oddawaj się ich Mocy.

LICZBA 124

Aniołowie wspierają cię w podtrzymaniu optymizmu unosząc twe myśli w stronę energii Boskiej miłości.

LICZBA 125

Wszystkie zmiany wprowadzane lub rozważane przez ciebie nastąpią znacznie łagodniej, jeśli twoje nastawienie będzie pozytywne.

LICZBA 126

Im bardziej jesteś pozytywny oraz napełniony wiarą, tym lepszy rezultat twojej obecnej sytuacji. Stoisz za sterem statku swych myśli, więc unoś je w górę.

LICZBA 127

Jesteś na dobrej drodze. Optymizm gwarantowany. Bądź nastawiony pozytywnie i trwaj przy swoich aktualnych działaniach!

LICZBA 128

Im bardziej twój umysł i ciało napełnione są pozytywnymi energiami, tym szerzej otwiera się dla ciebie brama dostatku.

LICZBA 129

Twoja Boska misja życiowa jest ważna i bardzo potrzebna na świecie. Bądź pozytywny i codziennie podejmuj czynne kroki związane ze swoimi duchowymi pasjami oraz zainteresowaniami.

LICZBA 130

Bóg oraz wniebowstąpieni mistrzowie pracują z tobą w celu wzniesienia twoich myśli i energii tak, aby skoncentrowały się na celu i stały się pełne miłości.

LICZBA 131

Poproś wniebowstąpionych mistrzów o pomoc we wszystkim, czego teraz doświadczasz lub pragniesz. Oni zwiększą twoją pewność siebie oraz odwagę.

LICZBA 132

Większość historii o wniebowstąpionych mistrzach (takich jak Jezus, Mojżesz i Budda) opowiada o ich niezwykłej wierze, która spowodowała pojawienie się cudów. Ta liczba to wiadomość od mistrzów, którzy pomagają ci wznieść twoją wiarę ku Niebu.

LICZBA 160

Bóg wysłuchał twoich modlitw i odpowiedział na nie, a ty możesz szybciej współkreować swoje odpowiedzi poprzez monitorowanie własnej mowy i myśli tak, byś zawsze opisywała siebie oraz swoją sytuację w pozytywny sposób.

LICZBA 111

Twoje myśli ukazują się w mgnieniu oka, więc koncentruj władze umysłu na własnych pragnieniach. Powierz Aniołom wszelkie straszne myśli, aby uległy przemienieniu.

LICZBA 118

Twoje pozytywne myśli związane z pieniędzmi otworzył drzwi do zwiększonego przepływu finansowego. Bądź optymistyczny, gdyż to działa!

LICZBA 120

Pięknie! Ulokowałaś swój umysł i serce na pozytywnej energii miłości do Boga.

LICZBA 141

To potężne przesłanie od aniołów. Przekonują abyś odwróciła swoje myśli od zmartwień, a zamiast z nich skorzystała z modlitwy i pozytywnych afirmacji. Dzięki nim skupisz swe rozważania na optymistycznych wizjach pożądanego rezultatu.

LICZBA 146

Twoje pozytywne afirmacje gwarantują, że wszystkie twoje potrzeby fizyczne są zaspakajane. Aniołowie zalecają kontynuowanie modlitw, wizualizacji i innych procesów związanych z manifestacją.

LICZBA 151

To bardzo ważne, ze pochodzisz do każdej z rozważanych zmian z bardzo pozytywnym nastawieniem. Twoje myśli wpływają na rezultat owych zmian.

LICZBA 177

Znajdujesz się w pomyślnym okresie życia, gdzie wszystkie twoje intencje ukazują się na wiele pozytywnych sposobów. Mów i myśl z rozwagą, ponieważ twoje słowa są niczym zamówienia składane do Universum.. i to właśnie otrzymasz.

LICZBA 181

Aby uzdrowić swoją sytuację finansowa, stosuj pozytywne afirmacje i wizualizuj swój dostatek.

LICZBA 191

Twoje pozytywne myśli otwierają drzwi do realizacji pracy zawodowej twoich marzeń oraz Boskiego celu życiowego. Niezwłocznie przejdź przez te drzwi.

LICZBA 196

Powierz wszelkie troski lub zmartwienia związane z twoją pracą zawodową lub celem Duchowi, ponieważ twoje pozytywne myśli są czynnikiem znaczącym we wspomnianych sytuacjach.

LICZBA 200

Przepotężna i bezwarunkowa miłość Boga napełnia twoje serce oraz umysł wiarą, dzięki czemu możesz wznieść się ponad pozorne problemy. Zaufaj, że wszystko jest w porządku, gdyż w istocie to prawda!

Kombinacje liczby 2

2 i 1 jako 221 lub 112 – Nasze myśli są jak nasiona gotowe do wykiełkowania. Już możesz ujrzeć dowody na to, jak owocują twoje pragnienia. Są to sygnały, że sprawy idąw pożądanym przez Ciebie kierunku. Utrzymuj wiarę!

2 i 3 jako 223 lub 323 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz z tobą jako współtwórcy twojego nowego projektu. Mówią ci, że podzielają twoje podekscytowanie i wiedzą, że wszystko pracuje dla twojego dobra. Mistrzowie widzą, że twoja przyszłość jest już zagwarantowana – wypełni ją szczęście, którego szukasz. Ciesz się nowym etapem swojego życia!

2 i 4 jako 224 lub 244 – Jak jest to powiedziane w uduchowionym tekście Kursu cudów:„Aniołowie wzmacniają twój nowy cel”. Jest to znak, że masz pomoc z góry w sprowadzaniu swoich pragnień do rzeczywistości. W tym czasie szczególnie powinieneś wiedzieć, że nie jesteś sam. Sekwencje liczb 2 i 4 są znakiem od twoich aniołów, które mówią ci, że właśnie teraz ściśle pracują z tobą.

2 i 5 jako 255 lub 225 – Twoje modlitwy oraz intencje są czyste, silne i bez zastrzeżeń. Zatem możesz spodziewać się zmiany szybciej niż ją przewidujesz. Nie porzucaj swoich zamiarów, kiedy twojeżyczenia urzeczywistniają się. Mogą się spełnić w sposób nieoczekiwany, więc zachowaj wiarę. Rozmawiaj często z Bogiem i proś o otuchę.

2 i 6 jako 266 lub 262 – Na twojej drodze stoi nowy cel lub nabytek.

2 i 7 jako 277 lub 272 – Czy ostatnio starałeś się o nową pracę, o przyjęcie do szkoły lub pożyczkę? Te liczby zapowiadają dobre wieści. Proszą cię, abyś trzymał się celu i zachował niezachwianą wiarę.

2 i 8 jako 288 lub 282 – Jedne drzwi zaczynają się otwierać, podczas gdy inne zaczynająsię zamykać. Upewnij się, że obecnie słuchasz uważnie głosu swojej intuicji, kiedy wiedzie cię ona w kierunku działań, które zapewnią ci trwałą obfitość w czasie tych przejść.

2 i 9 jako 299 lub 292 – Jeśli ostatnio ucierpiałeś z powodu straty (praca, ukochana itd.), spodziewaj się, że zostanie to wynagrodzone w najbliższym czasie. Wszystko pracuje na twoje dobro, mimo że może za kulisami dziać się będzie tak wiele, że będziesz myślał, że Bóg zapomniał o Tobie. Nie martw się! Odczuwaj energięswojego życia, która obecnie zmierza naprzód. Twoje ostatnio poniesione straty nie są żadnąkarą, natomiast wszechświat przygotowuje cię na coś nowego.

2 i 0 jako 200 lub 202 – Bóg chce, abyś wiedział, że nie zapomniał o tobie ani nie odrzucił cię. Kocha cię bardzo! W rzeczywistości Bóg organizuje cudowny nowy etap twojego życia. Rozmawiaj z Bogiem często, a poczujesz ten nadchodzący cud „boskiego porządku.” Czasami pewne czynniki muszą dojść do głosu, zanim osiągniesz spełnienie swoich pragnień. Dopóki utrzymujesz wiarę, nic nie zablokuje osiągnięcia twoich marzeń.

Liczby 232-290

LICZBA 232

Nie skupiaj się na problemach lub niedostatku. Zamiast tego skoncentruj się na modlitwie oraz wierz, że potężni wniebowstąpieni mistrzowie chronią cię, kochają i strzegą.

LICZBA 257

Nie ustawaj w swoich działaniach, ponieważ podążasz we właściwym kierunku!

LICZBA 269

Masz pełne wsparcie i wszystkie twoje materialne potrzeby są zaspokajane, ponieważ poświęcasz się pracy nad swoim boskim celem życiowym.

LICZBA 270

Wszechświat gratuluje ci trwania w wierze, które spowodowało, ze twoje światło i miłość promieniuje.

LICZBA 271

twoja wiara i pozytywne myślenie pchają cię w kierunku realizacji swoich marzeń.

LICZBA 280

Trwaj w wierze, że o wszystkie twoje materialne potrzeby troszczy się kochający Bóg.

LICZBA 290

Twój Boski cel życiowy jest jest wolą Boga i twoim zadaniem jest teraz skoncentrować swój czas oraz energię na owym celu.

Kombinacje liczby 3

3 i 1 jako 311 lub 313 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz tobą nad twoimi procesami myślowymi. Działają na wiele sposobów jako mentorzy, nauczając cię starożytnych mądrości zaangażowanych w urzeczywistnienie. Przesyłają ci energię, abyś nie odczuwał zniechęcenia o zalecają,abyś pozostawał skupiony na prawdziwych celach swojej duszy. Dodatkowo wzniesieni mistrzowie mogą oferować ci radę, wskazówki i sugestie na temat twojego celu życia. Jednakże zawsze nauczają, że każdy akt stwarzania rozpoczyna się na poziomie myśli oraz idei. Poproś ich, aby pomogli ci wybraćmądrze to, czego chcesz.

3 i 2 jako 322 lub 332 – Wzniesieni mistrzowie pracują wraz z tobą jako współtwórcy twojego nowego projektu. Mówią ci, że podzielają twoje podekscytowanie i wiedzą, że wszystko pracuje na twoją korzyść. Mistrzowie widzą, że twoja przyszłość jest już zagwarantowana, wypełni się szczęściem, do którego dążysz. Ciesz się nowym etapem życia!

3 i 4 jako 334 lub 344 – Teraz masz pomoc ze wszystkich stron! Są obok ciebie zarówno wzniesieni mistrzowie, jak i aniołowie, gotowi do pomocy, prowadzenia cię i kochania ciebie. Dotrzyj do nich, skoro oni docierają do ciebie.

3 i 5 jako 353 lub 335 – Wzniesieni mistrzowie chcą przygotować cię na wielką życiowąszansę, która się zbliża. Chcą, abyś wiedział, że przeprowadzają cię za rękę w czasie tej zmiany i że wszystko będzie w porządku. Przyjmij tę zmianę i zobacz, jakie błogosławieństwa z niej wynikają.

3 i 6 jako 363 lub 336 – Twoi wzniesieni mistrzowie pomagają ci w urzeczywistnieniu środków materialnych, które są ci potrzebne dla twojego Boskiego celu życia. Niezależnie od tego, czy są to pieniądze na czesne lub środki pozyskane na twoją naukę lub pracę uzdrawiania, mistrzowie pracująnad tym, by sprowadzić je do ciebie. Chcą, abyś wiedział, że zasłużyłeś na otrzymanie tej pomocy, skoro bardziej umożliwi ci ona udzielenie tej pomocy innym.

3 i 7 jako 377 lub 373 – Wzniesieni mistrzowie radują się. Widzą twoją prawdziwą wewnętrznąboskość, lecz także popierają twój wybór ścieżki, którą idziesz. Chcą, abyświedział, że zasłużyłeś na szczęście i na przepływ świętych błogosławieństw, pochodzących z twojego Boskiego dziedzictwa i będących skutkiem wybranej przez ciebie drogi.

3 i 8 jako 338 lub 383 – „Rób tak dalej” – mówią do Ciebie mistrzowie. Podnoś energię i skup swoje myśli i uczucia. Ponownie wyrównaj swoją perspektywę z wiedzą o twojej jedności z Bogiem, każdym oraz całym życiem.

3 i 9 jako 393 lub 339 – Jest to mocny przekaz, abyś uwolnił w swoim życiu sytuacje, które nie są uczciwe lub które spełniły swoje zadanie. Nie podtrzymuj sztucznie tych sytuacji z powodu lęku. Wiedz, że w każdej chwili jesteś pod opieką. Jest to ważne, abyś utrzymywał pozytywne przekonania na swój temat oraz na temat swojej przyszłości. Ten punkt widzenia naprawdę kreuje to, czego doświadczasz, więc poproś mistrzów, aby pomogli ci wybierać twoje myśli z punktu widzenia miłości.

3 i 0 jako 300 lub 330 – Bóg i wzniesieni mistrzowie starają się zwrócić twoją uwagę najprawdopodobniej w odniesieniu do twojego Boskiego celu. Czy jest jakaśwskazówka, którą zignorowałeś po jej otrzymaniu? Jeśli tak, możesz miećodczucie, że właśnie się zatrzymałeś. Ta sekwencja liczb jest niebiańskim sposobem zaalarmowania cię, że powinieneś dołożyć swoją cząstkę do procesu współtworzenia. Oznacza to słuchanie i pójście za wskazówkami twojego Boskiego przewodnictwa, abyś dokonał pewnych działań.

Liczby 313-388

LICZBA 313

Polegaj na pozytywnych i pełnych miłości energiach otaczających cię w tej chwili wniebowstąpionych mistrzów, ponieważ unoszą twoje myśli na wyższe poziomy szczęśliwego losu.

LICZBA 319

Wniebowstapieni mistrzowie przekazują ci idee i myśli na temat twojego Boskiego przewodnictwa życiowego. Zwracaj na nie uwagę i stosuj się do nich, ponieważ owe idee stanowią odpowiedzi na twoje modlitwy dot twojej misji w życiu.

LICZBA 320

Bóg i wniebowstąpieni mistrzowie otaczają cię oddaną i uzdrawiającą miłością, pomagają ci utrzymać pewność, że wszystko jest w Boskim i doskonałym porządku.

LICZBA 323

Twoja czysta, niemal dziecięca wiara ściągnęła pomoc potężnych oraz kochających wniebowstąpionych mistrzów, którzy w tej chwili towarzyszą ci. Są gotowi, aby wesprzeć cię w swoich modlitwach.

LICZBA 328

Twoja wiara i modlitwy skierowane do wniebowstąpionych mistrzów pomogły ci doświadczyć zwiększenia obfitości (czasu, pieniędzy, oraz innych sfer twojego życia).

LICZBA 333

Łaskawi wniebowstąpieni mistrzowie otaczają cię, chronią, kochają oraz w pełni tobą kierują.

LICZBA 335

Wniebowstąpieni mistrzowie chronią cię i prowadzą przez kilka niezbędnych zmian i dobrych zmian w życiu.

LICZBA 355

Dzięki twoim modlitwom i pomocy ze strony kochających wniebowstąpionych mistrzów , zbliżają się duże pozytywne zmiany w twoim życiu.

LICZBA 388

Twój modlitewny związek z wniebowstąpionymi mistrzami pomógł ci się otworzyć na strumień dostatku Wszechświata, włączając w to mnóstwo czasu, pieniędzy, miłości, –zdrowia i wszystkiego, czego pragniesz.

Kombinacje liczby 4

4 i 1 jako 441 lub 411 – Aniołowie mocno nalegają, abyś właśnie teraz obserwował swoje myśli. Radzą, abyś wyraził życzenie, ponieważ obecnie jesteś w drodze do przejawienia się twoich myśli.  (UWAGA: 411 oznacza: „Poproś anioły o nieco więcej informacji, których obecnie potrzebujesz”.)

4 i 2 jako 442 lub 422 – Jak powiedziano w uduchowionym tekście Kursu cudów: „Aniołowie pielęgnują twój świeżo postały pomysł”. Jest to znak, że masz pomoc z góry w dokonywaniu przemian, których pragniesz. Jest to czas, kiedy szczególnie powinieneś wiedzieć, że nie jesteś sam. Sekwencja liczb 2 i 4 jest sygnałem od twoich aniołów, które mówią  ci, że właśnie ściśle z tobą współpracują.

4 i 3 jako 443 lub 433 – Właśnie teraz masz wokół siebie mnóstwo pomocy! Zarówno wzniesieni mistrzowie, jak i aniołowie są tutaj, by pomagać, prowadzić i kochać cię. Dotrzyj do nich, tak jak oni docierają do ciebie.

4 i 5 jako 455 lub 445 – Twoi aniołowie właśnie teraz zaangażowali się w jedną z twoich znaczących zmian życiowych.

4 i 6 jako 445 lub 466 – Twoi aniołowie ostrzegają cię, że za bardzo skupiasz się na świecie materialnym. Proszą cię, abyś oddał im swoje troski i zmartwienia, aby one mogły interweniować. Zrównoważ swoje skupienie pomiędzy niebem a ziemią i wiedz, że twoje  zaopatrzenie jest naprawdę nieograniczone, szczególnie kiedy pracujesz ręka w rękę z Boskością.

4 i 7 jako 477 lub 447 – Aniołowie gratulują ci i mówią: „Pracuj dalej tak wspaniale!  Jesteś na fali. Utrzymuj skupienie myśli, ponieważ  będzie to miało wielki i pozytywny skutek”.

4 i 8 jako 488 lub 448 – Jest to przesłanie od twoich aniołów, że pewna faza twojego życia jest na ukończeniu. Chcą, abyś wiedział, że kiedy sprawy zwalniają tempo, one są przy tobie i pomogą ci, prowadząc cię do nowej sytuacji, która lepiej odpowiada twoim potrzebom, pragnieniom i zamiarowi.

4 i 9 jako 494 lub 449 – Aniołowie mówią ci, że jest to czas, by opuścić sytuację, która się kończy. Przypominają ci, że kiedy zamykają się jedne drzwi, otwierają się drugie. Aniołowie z pewnością pomagają ci w otwarciu nowych drzwi i uzdrawiają wszelkie cierpienie, które towarzyszy przejściu, w trakcie którego obecnie jesteś. Poproś swoje anioły, aby pomogły ci mieć wiarę, że te zakończenia i początki są odpowiedziami na twoje modlitwy.

4 i 0 jako 440 lub 400 – Bóg i aniołowie chcą, abyś wiedział, że jesteś naprawdę bardzo kochany. Proszą cię, abyś poświęcił chwilę na odczuwanie tej miłości, a uzyskasz odpowiedzi na wiele swoich pytań i uporasz się ze wszelkimi wyzwaniami.

Liczby 400-496

LICZBA 400

Bóg i aniołowie otaczają cie miłością, radością i opieką.

LICZBA 404

Boga i aniołów uczyniłeś centrum swojej świadomości, co przyniosło ci spokój oraz wszystko to, czego tylko mógłbyś zapragnąć. Poproś ich o pomoc w czymkolwiek zechcesz.

LICZBA 414

Aniołowie przesyłają ci ukierunkowane przez Boga idee. Zaufaj ich prawdziwości i stosuj się do tych, które stymulują twoje zainteresowania.

LICZBA 444

Aniołowie są wszędzie wokół ciebie. Liczne niebiańskie istoty w pełni cię kochają, wspierają i prowadzą. Nie masz się czego obawiać.

LICZBA 469

Aniołowie pomagają ci opłacić rachunki i zdobyć pożywienie oraz dach nad głową, podczas gdy skupiasz się na swoim Boskim celu życiowym.

LICZBA 485

Anioły pomagają ci, zmienić, ulepszyć i uzdrowić twoją pracę zawodową oraz życie finansowe tak abyś był w zgodzie ze swoim najwyższym dobrem.

LICZBA 496

Aniołowie zapewniają cię, że wszystkie twoje rachunki będą opłacone, a potrzeby zaspokojone, ponieważ skupiasz się na swoich duchowo satysfakcjonujących możliwościach pracy zawodowej.

Kombinacja liczby 5

5 i 1 jako 511 lub 515 – Twoje myśli stwarzają w Twoim życiu zmiany. Kieruj nadal swoje myśli w upragnionym kierunku. Jeśli zmiany, które nadchodzą, postrzegasz jako nie te, których pragniesz, możesz je zatrzymać lub zmienić poprzez modyfikowanie swoich myśli.

5 i 2 jako 522 lub 552 – Twoje modlitwy oraz intencje są czyste, silne i bez zastrzeżeń, zatem spodziewaj się, że zmiana nadejdzie szybciej niż przewidujesz. Nie pozwól sobie na zaniechanie ich, kiedy twoje życzenia spełniają się. Może to stać się w nieprzewidzianych okolicznościach, więc zachowaj wiarę. Często rozmawiaj z Bogiem i proś o potwierdzenie.

5 i 3 jako 533 lub 553 – Wzniesieni mistrzowie chcą przygotować cię na wielką zmianę w życiu, która jest nieunikniona. Chcą, abyś wiedział, że przeprowadzą cię przez tę zmianę i że wszystko będzie w porządku. Przyjmij te zmianę i dopatruj się w niej błogosławieństw.

5 i 4 jako 554 lub 544 – Twoi aniołowie są obecnie zaangażowani w jedną ze znaczących zmian w twoim życiu.

5 i 6 jako 556 lub 566 – Twoje życie, jeśli chodzi o sprawy materialne, znacząco się zmienia, może to być nowy dom, samochód lub inny rodzaj stanu posiadania.

5 i 7 jako 577 lub 575 – Jest to zatwierdzenie faktu, że jesteś u celu. Zmiana jest bliska i wzbogaci cię albo fizycznie, albo emocjonalnie lub intelektualnie – albo na wszystkie te trzy sposoby. Nie schodź z tej drogi, a wkrótce zobaczysz dowód na to, że zmiany dodają coś do twojego życia oraz życia osób z twojego otoczenia.

5 i 8 jako 588 lub 558 – Ta kombinacja liczb oznacza dla ciebie godzinę 11. – tuż przed zmianą. Nie obawiaj się jej, ponieważ będziesz wspierany i kochany przez cały czas dokonywania się tej zmiany, która jest nieuchronna.

5 i 9 jako 599 lub 595 – Jest ważne, po to by zmiany urzeczywistniły się w twoim życiu, abyś uwolnił się od przeszłości. Ta kombinacja liczb prosi cię, abyś pozwolił odejść staremu i wiedział, że służy to pewnym żywotnym funkcjom w tym czasie. Jednakże życie jest płynne i zmiana jest nieunikniona.  Wiedz, że nowe puka do twoich drzwi, czekając, abyś je wpuścił. Zaproś nowe do siebie, odrywając się z miłością od starego.

5 i 0 jako 500 lub 550 – Ważne przesłanie, które pozwoli ci dowiedzieć się, że zmiany w twoim życiu zachodzą w Boskości i doskonałym porządku. Są one darem od Boga i są zgodne z Jego wolą, dla dobra twojego wyższego Ja.

Liczby 505-577

LICZBA 505

Teraz kiedy umieściłaś Boga i duchowość w centrum swojego życia, wszystko się dla ciebie zmieni. Ufaj i wiedz, iż te zmiany są odpowiedziami na twoje modlitwy, a także, ze Bóg chroni cię i wspiera.

LICZBA 513

Mistrzowie i afirmacje pomagaja zmieniać twoje życie w cudowny sposób

LICZBA 533

Liczni wniebowstąpieni mistrzowie,którzy kochają cię i chronią, wysłuchali twoich modlitw o przewodnictwo we wprowadzeniu zmian do twojego życia i odpowiedzieli na nie.

LICZBA 555

Ogromne zmiany dudnią w całym twoim życiu! Aby utrzymać owe zmiany na najwyższym z możliwym poziomów, upewnij się, że myślisz pozytywnie i skupiasz się na modlitwie oraz afirmacjach.

LICZBA 577

Świetnie sobie radzisz! Podejmujesz właściwe kroki i znajdujesz się na dobrej drodze.

——————————————-

Kombinacje liczby 6

______________________________

6 i 1 jako 611 lub 661 – Kieruj swe myśli ku niebu i pozwól, by odeszły zmartwienia dotyczące spraw materialnych. Uwaga: 611 znaczy: “Poproś o pomoc w naprawieniu czegoś, co w świecie materialnym, irytuje cię i zaprząta właśnie teraz”.

6 i 2 jako 622 lub 662 – Na twojej drodze pojawi się nowy nabytek.

6 i 3 jako 663 lub 633 – Twoi wzniesieni mistrzowie pomagają ci w zamanifestowaniu się materialnych rzeczy, których potrzebujesz  dla swojego Boskiego celu życia. Niezależnie od tego, czy oznacza to pieniądze na czesne lub przyznane ci na twoją naukę lub pracę uzdrawiania, mistrzowie pracują nad tym, by przyszły one do ciebie. Chca, abyś wiedział, że zasłużyłeś na otrzymanie tej pomocy, ponieważ umożliwi ci ona udzielanie jej innym.

6 i 4 jako 644 lub 664 – Twoi aniołowie ostrzegają cię, że zbytnio skupiasz się na świecie materialnym. Proszą, abyś powierzył im swoje zmartwienia, by mogli interweniować.  Równoważnie utrzymuj skupienie na sprawach nieba i sprawach ziemi, i wiedz, że twoje wsparcie jest naprawdę nieograniczone, szczególnie kiedy pracujesz ręka w rękę z Boskością.

6 i 5 jako 665 lub 655 – Twoje życie materialne zmienia się w sposób znaczący, może to być nowy samochód lub inny stan posiadania.

6 i 7 jako 667 lub 677 – Potwierdzenie, że twoje myśli i prace dotyczące świata materialnego są właściwe. Pomyślnie równoważysz swoje myśli i działania, tak że masz pieczę nad swoim umysłem, ciałem i duchem.  Wykonuj dalej tę wspaniałą pracę!

6 i 8 jako 668 lub 688- Masz zamiar rozstać się z czymś z twojego materialnego świata, np. sprzedać coś, co posiadasz. Jeśli nie zamierzasz pozbyć się lub sprzedać czegoś w swoim materialnym życiu, możesz zmienić swoje mysli i ukierunkować je. Jednakże, jeśli masz zamiar sprzedać lub pozbyć się w swoim życiu czegoś materialnego, przyjmij ten przekaz jako znak, że twoje życzenie niedługo się spełni.

6 i 9 jako 669 lub 699 – Oderwij się od swoich rzeczy materialnych, szczególnie jeśli miałeś jakieś obsesje związane ze szczególnym rodzajem posiadanych przez ciebie rzeczy. Ta sekwencja liczb prosi cię, abyś odpuścił i oderwał się. Ten przekaz mówi także, że coś w twoim życiu zostanie zastąpione przez coś lepszego. Bądź otwarty na otrzymanie czegoś, co przewyższy twoje oczekiwania, skoro jesteś gotowy na coś nowego. Zasłużyłes na najlepsze!

6 i 0 jako 600 lub 660 – Jest to przekaz od twojego Stwórcy na temat twojego życia materialnego. Boska wskazówka od Boga zaleca, abyś mniej się skupiał na ziemskich pragnieniach. Nie oznacza to, że Bóg prosi cię, abyś prowadził uboższe życie, twój Stwórca prosi cię, abyś spróbował bardziej duchowego nastawienia co do zaspokojenia twoich potrzeb. Wiedz, że Bóg jest w tobie i jest źródłem wszystkiego, czego potrzebujesz.  Po prostu utrzymuj wiarę i wdzięczność, i bądź otwarty na znaki i nowe sposobności, które sprowadzą do ciebie to, czego potrzebujesz w świecie materialnym. Słowa: „Szukajcie najpierw Królestwa Niebieskiego, a cała reszta bedzie wam dodana” są sercem przekazu tej sekwencji liczb.  Możesz otrzymać więcej informacji, czytając  The Abundance Book  (Księgę obfitości) Johna Randolpha Price’a (opublikowaną przez Hay House) lub Kazanie na Górze w Ewangelii Mateusza.

LICZBA 604

Bóg i Aniołowie czuwają nad tobą oraz osobami, które kochasz. Zapewniają cię przy tym, że roztaczają nad tobą opiekę i troszczą się o ciebie.

LICZBA 606

Podczas, gdy umieszczasz Boga oraz duchowość w centrum swojego życia, cała reszta troszcz się o siebie.

LICZBA 608

Wszelkie twoje zmartwienia o pieniądze powierz Bogu, który troszczy się o wszystkie twoje potrzeby.

LICZBA 616

Zamiast patrzeć na materialne iluzje, spójrz jedynie na możliwości. Jesteś silna i korzystając z pozytywnego nastawienia, potrafisz przezwyciężyć każdą sytuację.

LICZBA 647

Aniołowie usłyszeli twoje wołanie o pomoc i zapewniają cię, że o wszystko się troszczą.

LICZBA 666

Twoje myśli za bardzo skupiają sie na materialnych iluzjach. Wznieś swoje myśli na poziom duchowy, aby twoje życie wróciło z powrotem na szlak.

LICZBA 668

Wiedz, iż Bóg jest Źródłem wszystkich dobrych rzeczy, również pieniedzy których potrzebujesz na opłacenie rachunków i zaspokojenie swoich potrzeb.

———————————————————

Kombinacje liczby  7

———————————————————-

7 i1 jako 711 lub 771 – Jest to potwierdzenie tego, że działasz wspaniale. Jesteś na właściwej drodze, idź nią dalej! Oznacza to, że dobrze wybierasz swoje myśli i powinieneś bardziej się skupić na swoich celach. Bądź pewny tego, że dodajesz do swoich myśli właściwe emocje: na przykład, odczuwanie wdzięczności za dary, jakie otrzymujesz w życiu. Wdzięczność przyspieszy proces twoich manifestacji.

7 i 2 jako 722 lub 772 – Czy ostatnio starałeś się o nową pracę, przyjęcie do szkoły lub  pożyczkę? Te liczby sygnalizują dobre wieści. Proszą, abyś wyluzował się i nie pozwolił na to, by twoja wiara się zachwiała.

7 i 3 jako 773 lub 733 – Wniebowstapieni mistrzowie cieszą się. Oni nie tylko widzą twoją prawdziwą wewnętrzną Boskość, ale także są potwierdzają trafny wybór twojej ścieżki. Chcą, abyś wiedział, że zasługujesz na szczęście, więc daj swoje przyzwolenie na przepływ świętego błogosławieństwa, które przychodzi wraz z twoim Boskim dziedzictwem i wybraną ścieżką.

7 i 4 jako 774 lub 744 – Aniołowie gratulują ci i mówią: “Pracuj tak dalej, idzie ci świetnie! Utrzymuj skupienie myśli, ponieważ daje to wielki i pozytywny efekt”.

7 i 5 jako 775 lub 755 – Jest to utwierdzenie w tym, że jesteś w trakcie wprowadzania zmiany, która wzbogaci cię fizycznie, emocjonalnie lub intelektualnie – albo jednocześnie w tych trzech aspektach. Trzymaj się kursu a wkrótce ujrzysz dowód na to, jak zmiany dodają coś do twojego życia i życia osób z twojego otoczenia.

7 i 6 jako 776 lub 766 – Potwierdzenie tego, że twoje myśli i praca w świecie materialnym są właściwe. Z powodzeniem równoważysz swoje myśli  i działania, przez co dbasz o swój umysł, ciało i ducha. Wspaniale! Pracuj tak dalej!

7 I 8 jako 778 lub 788 – Czy nie masz odczucia, że pewna część twojego życia, taka jak praca lub związek kończy się? Jest to potwierdzenie, że twoje przeczucia są właściwe. Ten koniec może oznaczać pozytywną zmianę w napiętej sytuacji lub potwierdzać fakt, że pewna część twojego życia zbliża się do zakończenia. Niemniej, ta sekwencja liczb obwieszcza dobre wiadomości na temat zbliżającej się pozytywnej zmiany w sytuacji. Wyluzuj, ponieważ twoje życie stanie się łatwiejsze.

7 i 9 jako 779 lub 799 – Gratulacje! Porzucasz stare etapy swojego życia, które już nie pasują do obecnego ciebie. Żyjesz życiem bardziej autentycznym, które odpowiada twojemu najlepszemu wizerunkowi siebie. Ta sekwencja liczb wspiera twoją decyzję, by żyć szczerze.

7 i 0 jako 700 lub 770 – Posłaniec lub posłanniczka bezpośrednio od Boga chwali cię za pracę mentalną, duchową i fizyczną, którą wykonujesz. Pomagasz sobie i wielu innym ludziom  na obecnej ścieżce a Bóg prosi cię, abyś kontynuował swoją wspaniałą pracę.

LICZBA 708

W podążaniu za swoimi marzeniami jesteś w pełni wspierana finansowo oraz na inne sposoby.

LICZBA 777

„Niewątpliwie znajdujesz się na właściwej ścieżce w każdej sferze swego życia. Bądź zrównoważony i duchowo świadomy tak, byś mógł nadal kroczyć naprzód po tej oświeconej drodze.”

——————————————-

Kombinacja liczby 8

—————————————

8 i1 jako 811 lub 881 – Zbliżasz się do zakończenia znaczącego etapu swojego życia. Jeśli jesteś zmęczony jakąś częścią swojego życia, możesz odczuć zadowolenie, ponieważ wkrótce zostanie ona uzdrowiona lub zastąpiona czymś lepszym. Zrzeknij się i odpuść te części twojego życia, które już odeszły, ponieważ przychodzą do u ciebie myśli o lepszym życiu.

8 i 2 jako 822 lub 882 – Jedne drzwi się otwierają, a inne – zamykają. Upewnij się, że  obecnie bardzo pilnie słuchasz swojej intuicji, ponieważ zaprowadzi cię ona do podjęcia kroków, dzięki którym zapewnisz sobie stałą obfitość podczas tych przemian.

8 i 3 jako 883 lub 833 – „Rób tak nadal” – mówią do ciebie mistrzowie. Podnieś energię i skup się na swoich myślach i odczuciach. Skalibruj swoją perspektywę z wiedzą o twojej jedności z Bogiem, z każdym człowiekiem i z całym życiem.

8 i 4 jako 884 lub 844 – Jest to przekaz od twoich aniołów, że pewien etap twojego życia niedługo się zakończy. Chcą, abyś wiedział, że kiedy sprawy zwalniają tempo, one są z tobą i będą pomagać, prowadząc cię do nowej sytuacji, bardziej dopasowanej do twoich potrzeb, pragnień i celu.

8 i 5 jako 885 lub 855 – Ta sekwencja liczb sygnalizuje, że jest to dla ciebie godzina 11., tuż przed zmianą. Nie obawiaj się jej, ponieważ będziesz wspierany i kochany przez cały czas trwania tej zmiany, która jest teraz wdrażana.

8 i 6 jako 886 lub 866 – Zbliża się czas, kiedy odejdzie od ciebie coś, co wiąże się z twoim materialnym światem, np. sprzedażą czy stanem posiadania. Jeśli nie zamierzasz pozbyć się ani sprzedać niczego w swoim materialnym życiu, możesz zmienić swoje myśli oraz ich ukierunkowanie. Jednakże, jeśli zamierzasz sprzedać lub pozbyć się czegoś ze świata materii, weź pod uwagę ten znak, że twoje życzenie realizuje się.

8 i 7 jako 887 lub 877 – Czy nie przeczuwasz, że pewna część twojego życia – praca lub związek właśnie się kończy? Jest to potwierdzenie słuszności twoich przeczuć. Zakończenie może oznaczać znaczącą, pozytywną zmianę sytuacji  lub fakt, że kończy się pewna część twojego życia. Niezależnie od tego ta sekwencja liczbowa zapowiada dobre wiadomości o nadchodzącej pozytywnej zmianie, która zakończy tę napiętą sytuację. Wyluzuj, ponieważ twoje życie stanie się łatwiejsze.

8 i 9 jako 889 lub 899 – Pewna znacząca faza twojego życia zaczyna się kończyć, przynosząc wydarzenia, które również się zakończą efektem domina.  Jak pociąg, który dojeżdża do końca toru, samochód hamuje, podczas gdy następne samochody potrzebują chwili, aby zwolnić, zanim zatrzymają się. Ta sekwencja liczbowa jest przekazem, że przechodzisz przez łańcuch wydarzeń, kiedy wiele części twojego życia zwalnia i zatrzymuje się. Nie martw się, ponieważ te zmiany są dla nowych następstw i okoliczności, które się dla ciebie rozpoczynają.

8 i 0 jako 800 lub 808 – Przekaz od Boskiego Stwórcy, sygnalizujący, że zbliżające się zakończenie jest częścią twojego ogólnego planu. Są odpowiedzi na twoje modlitwy i wszystko jest zgodne z wolą Boga. Poproś Boga, aby pomógł ci oddalić wszelkie obawy i zmartwienia, które możesz mieć w związku z nadchodzącymi zmianami.

LICZBA 832

zaufaj, że Mistrzowie wspierają się na wszelkie sposoby.

——————————-

Kombinacja liczby 9

———————————-

9 i 1 jako 991 lub 919 – Otworzyły się przed Tobą nowe drzwi, co jest skutkiem twoich myśli. Masz sposobność, aby bacznie przyjrzeć się swoim myślom i stanąć oko w oko ze swoimi kreacjami. Niech stare sprawy odpadną od ciebie a zastąpią je nowe, zgodnie z twoimi pragnieniami.

9 i 2 jako 992 lub 922 – Jeśli ostatnio ucierpiałeś na skutek straty (praca, partner etc.), spodziewaj się, że zostanie ona wyrównana w niedalekiej przyszłości. Wszystko pracuje na twoją korzyść, chociaż wiele dzieje się poza sceną i możesz uważać, że Bóg zapomniał o tobie. Nie martw się! Poczuj, jak energia twojego życia zmierza naprzód. Twoja ostatnia strata nie była karą, a wszechświat przygotowuje cię na coś nowego.

9 i 3 jako 993 lub 939 – Jest to mocny przekaz, abyś pozwolił odejść ze swojego życia sytuacjom, które nie są uczciwe lub nie służą swojemu celowi. Nie przywiązuj się sztucznie do sytuacji z powodu strachu. Wiedz, że zadbano o wszystko w każdej chwili. Jest to istotne, abyś utrzymywał pozytywne postrzeganie siebie i swojej przyszłości. Właśnie ten punkt widzenia kształtuje twoje doświadczenia,  poproś więc mistrzów, aby pomogli ci wybrać myśli przepełnione najwyższą miłością.

9 i 4 jako 994 lub 944 – Aniołowie mówią do ciebie, że nadszedł czas, abyś pozwolił odejść sytuacji, która się zakończyła. Przypominają ci, że kiedy jedne drzwi się zamykają, inne się otwierają. Aniołowie z pewnością pomagają ci otworzyć te nowe drzwi i uzdrowić wszelki ból, który towarzyszy przemianie, przez którą właśnie przechodzisz. Prosimy, poproś swoje anioły, aby pomogły ci mieć wiarę, a owe zakończenia i zapoczątkowania są odpowiedziami na twoje modlitwy.

9 i 5 jako 959 lub 995 – Aby mogła się przejawić nowa zmiana, jest ważne, byś uwolnił się od przeszłości. Ta sekwencja liczb prosi cię, abyś odprawił stare i wiedział, że służyło ono istotnym celom w swoim czasie. Jednakże życie płynie dalej i zmiana jest nieunikniona. Wiedz, że nowe puka do twoich drzwi, czekając, aż je wpuścisz. Zaproś nowe, kiedy z miłością odłączysz się od starego.

9 i 6 jako 966 lub 996 – Oderwij się od swoich spraw materialnych, szczególnie jeśli masz jakieś obsesje związane z czymś konkretnym, co jest twoją własnością. Ta sekwencja liczb prosi cię, abyś uwolnił się i oderwał. Jest to również przekaz mówiący, że coś w twoim życiu zostanie zastąpione czymś lepszym. Bądź otwarty na otrzymanie czegoś, co przekroczy twoje oczekiwania (w sensie stanu posiadania), kiedy już będziesz gotowy do aktualizacji. Zasłużyłeś na najlepsze!

9 i 7 jako 977 lub 997 – Gratulacje! Wyrzuciłeś ze swego życia wszystko, co już nie pasuje do ciebie. Żyjesz życiem bardziej autentycznym, które odzwierciedla twoje najlepsze mniemanie o sobie. Ta sekwencja liczb popiera z entuzjazmem twoją decyzję, aby żyć naprawdę.

9 i 8 jako 998 lub 988 – Pewna znacząca faza twojego życia dobiega do końca, niosąc z sobą inne wydarzenia, które również zakończą ją na zasadzie efektu domina. Podobnie jak pociąg dochodzący do końca torów,  samochód zatrzymuje się, podczas gdy jadący za nim rząd samochodów musi mieć chwilę, aby zwolnić, zanim się zatrzymają. Ta sekwencja liczb jest przekazem, który mówi, że przechodzisz przez łańcuch wydarzeń, kiedy wiele części twojego życia zwalnia i zatrzymuje się. Nie martw się tym, ponieważ te zmiany są potrzebne dla nowych sekwencji i okoliczności, które otwierają się przed tobą.

9 i 0 jako 900 lub 909 – Jest to przekaz od twojego Stwórcy, sygnalizujący, że właśnie kończy się pewna część twojego życia i jest to prowadzone przez Boga. Niczego nie tracisz. Nie ma śmierci ani wypadków. Ostatnia zmiana, jaka nastąpiła w twoim życiu, dzięki której znacząca część twojego życia została zatrzymana lub odmieniona, jest w rzeczywistości odpowiedzią na twoją modlitwę. Bóg daje ci do zrozumienia, że nie podejmuje żadnych kroków przeciw tobie ani nie „powoduje” twojej straty. Natomiast plan twojego życia lub modlitwy przywołały do ciebie tę zmianę życiową, dzięki twojej własnej mocy, danej ci przez Boga. Zechciej przebaczyć wszystkim, którzy byli włączeni w tę sprawę, abyś mógł być lekki i wolny, kiedy wejdziesz w nową i piękną fazę swojego życia.

————————–

Kombinacje liczby 0

—————————

0 i 1 jako 001 lub 010 – Potężne Boskie przewodnictwo Boga i aniołów prosi Cię, abyś odmienił swoje myśli. Być może modlisz się, abyś był szczęśliwszy i zdrowszy. Jeśli tak jest, masz odpowiedź na swoje modlitwy. Bóg wie, że rozwiązanie, którego pragniesz, narodziło się poprzez twoje myśli.  Poproś Boga, aby kierował twoimi myślami i wspierał cię w tym czasie przemiany.

0 i 2 jako 002 lub 020 – Bóg chce, byś wiedział, że nie zapomniał o tobie i nie odrzuca Cię. Kocha cię bardzo mocno! Tak naprawdę Bóg aranżuje cudowny, nowy okres twojego życia. Rozmawiaj z Nim często a odczujesz ten nadchodzący cud. Bóg przypomina ci również o ważności „Boskiej rachuby czasu”.  Czasami muszą mieć miejsce pewne czynniki, zanim osiągnięty zostanie upragniony przez ciebie rezultat. Dopóki podtrzymujesz  w sobie wiarę, nic nie przeszkodzi spełnieniu się twoich pragnień.

0 i 3 jako 003 lub 300 – Bóg i wzniesieni mistrzowie starają się przyciągnąć twoją uwagę, najprawdopodobniej również szacunek dla sprawy powiązanej z twoim Boskim celem. Czy ostatnio ignorowałeś jakieś wskazówki? Jeśli tak, możesz teraz czuć się jak powalony. Ta sekwencja liczb jest niebiańskim sposobem, który ma cię zaalarmować co do faktu, że musisz wykonać swoją część w dziele współtworzenia. Oznacza to słuchanie i pójście za głosem Boskiego przewodnictwa podczas podejmowania niektórych działań.

0 i 4 jako 040 lub 400 – Bóg i aniołowie chcą, abyś wiedział, że jesteś bardzo kochany. Proszą cię, abyś poświęcił chwilę na odczuwanie tej miłości, ponieważ w ten sposób uzyskasz odpowiedzi na wiele swoich pytań i dasz sobie radę z każdym wyzwaniem.

0 i 5 jako 050 lub 055 – Ważny przekaz, który pozwala ci dowiedzieć się, że zmiany w twoim życiu są Boskie i w doskonałym porządku. Są one darem od Boga oraz dopasowaniem się do Jego woli twojej wyższej jaźni.

0 i 6 jako 006 lub 066 – Jest to przekaz od twojego Stwórcy na temat twojego życia materialnego. Boskie przewodnictwo Boga prosi cię, abyś mniej skupiał się na ziemskich pragnieniach. Nie oznacza to, że Bóg prosi cię, abyś prowadził życie w ubóstwie, lecz chodzi o to, abyś starał się o bardziej uduchowione podejście do spełnienia swoich potrzeb duchowych. Wiedz, że Bóg  przebywa w tobie i jest twoim źródłem wszystkiego, czego potrzebujesz. Po prostu zachowaj wiarę i bądź otwarty na sygnały lub nowe okoliczności, które sprowadzą do ciebie twoje materialne potrzeby. „Szukajcie najpierw królestwa Bożego, a wszystko inne będzie wam dodane”. Słowa te to trzon przekazu tej sekwencji liczb. Możesz uzyskać więcej informacji na temat tego procesu, czytając Księgę obfitości (The Abundance Book) Johna Randolpha Price’a (wydanie- Hay House) lub „Kazanie na Górze” w ewangelii Mateusza.

0 i 7 jako 007 lub 070 – „Posłaniec” od Boga wyraża ci uznanie za mentalną, duchową i fizyczną pracę, którą wykonujesz. Pomagasz sobie i wielu innym ludziom na swojej obecnej ścieżce a Bóg prosi cię, abyś kontynuował swoją wspaniałą pracę.

0 i 8 jako 088 lub 080 – Przekaz od twojego Boskiego Stwórcy, sygnalizujący że przyszłe zakończenia są częścią ogólnego Boskiego planu. Są to odpowiedzi na twoje modlitwy i jest to w zgodzie z Boską wolą wobec ciebie. Poproś Boga, aby pomógł ci  uśmierzyć wszelkie obawy i zmartwienia, które możesz mieć w związku z nadchodzącymi zmianami.

0 i 9 jako 099 lub 090 – Jest to przekaz od twojego Stwórcy sygnalizujący, że ta część twojego życia właśnie się zakończyła pod boskim przewodnictwem. Naprawdę nic nie straciłeś. Nie ma śmierci ani żadnych wypadków. Ostatnia zmiana, które zaszły w twoim życiu, której znacząca część została zatrzymana lub zmodyfikowana, jest rzeczywiście odpowiedzią na twoje modlitwy. Bóg daje ci do zrozumienia, że On niczego Ci nie zabiera i nie „powoduje” twojej straty. Natomiast powoduje je  plan twojego życia albo modlitwy przywołały do ciebie tę zmianę w życiu, dzięki twojej własnej, danej od Boga mocy. Zechciej przebaczyć wszystkim, którzy są włączeni w tę zmianę, abyś mógł być światłem i wolny, kiedy wejdziesz w nową i piękną fazę swojego życia.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *