Godziny i rytuały

    Jak wiemy zarówno pora dnia i nocy jak i dni tygodnia mają wielkie znaczenie przy wykonywaniu naszych rytuałów, ale co z innymi czynnikami? Jak na przykład godziny? Poniżej postaram się przekazać kilka informacji na temat w jakich godzinach– jakie rytuały powinniśmy wykonywać

Zacznijmy po kolei:

Poranek ( godzina 5:00-9:00 )

Jest to pora dla wszelkich rytuałów które mają uleczyć choroby i zapewnić siły witalne, najlepiej właśnie wykonywać je w godzinach porannych.

Środek dnia ( godzina 9:00 – 13:00 )

Jest to pora wzrostu, czas wytężonej pracy i rytuałów mających zapewnić, sukces, awans i karierę.

Popołudnie (13:00-17:00)

Po sutym obiedzie czujesz się zadowolony, pełen i senny. To pora obfitości. Również od magicznej strony. W godzinach popołudniowych możesz najłatwiej zapewnić sobie bogactwo, pomnożyć posiadane dobra, zamówić stały przypływ gotówki.

Wczesny wieczór ( 17:00-21:00)

Zachód słońca sprzyja romantycznej atmosferze. To najlepsza pora na zabiegi magiczne, które przynoszą szczęście w miłości, a także przyjaźni, życzliwości ludzi oraz harmonię w rodzinie.

Późny wieczór ( 21:00- 1:00)

To właśnie o tej porze najwięcej ludzi uprawia seks, jest to idealna pora na magię erotyczną. Możesz odprawić czary zwiększające atrakcyjność, satysfakcje seksualną i sprzyjające poczęciu.

Noc ( 1:00- 5:00)

Nasze ciało zapada w sen i regeneruje się. Pora teraz na rytuały ochronne i oczyszczające. To właśnie teraz najskuteczniej zabezpieczysz się przed klątwą, atakiem energetycznego wampira albo wizyta włamywaczy, którzy lubią wpadać właśnie o tej porze.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *