Zaćmienie Księżyca 2019 – Super Krwawy Księżyc Wilka

Zaćmienie Księżyca 2019 – Super Krwawy Księżyc Wilka

W styczniu 2019 roku pełnia Księżyca wypadnie 21stycznia 2019 o godzinie 06:11

Księżycowy znak zodiaku: Lew – Leo
Wschód Księżyca: 16:26
Zachód Księżyca: 07:43

Pusty bieg księżyca 21.01.2019 2:50 do 21.01.2019 4:54

Najbliższa pełnia już za kilka dni.

21 stycznia wzejdzie Super Krwawy Księżyc Wilka.

Całe to wydarzenie będzie trwało maksymalnie 1 godzinę i 47 minut natomiast samo apogeum zjawiska nastąpi między godziną 6:11 a 6:17, Kosmiczny spektakl zakończy się o 6:44.

Podczas nadchodzącej pełni nałożą się na siebie trzy zjawiska :

  • Superksiężyc – ten efekt powstaje, gdy naturalny satelita Ziemi jest najbliżej naszej planety i wydaje się być większy, niż zazwyczaj
  • Księżyc Wilka to pierwsza styczniowa pełnia,
  • Krwawy Księżyc – to pełni, podczas której Księżyc staje się czerwony.


Nadchodząca pełnia będzie nie tylko pięknym zjawiskiem do oglądania każdego z nas ale i jednym z najlepszych momentów do wykonywania rytuałów przez wprawnych rytualistów.
O czym należy pamiętać a czego się wystrzegać?Otóż pamiętajmy że również tej pełni towarzyszyć będzie jej pusty bieg księżyca, przy którym nie należy wykonywać czynności rytualistycznych, dla tych którzy swoją przygodę z magią dopiero zaczynają. Biorąc pod uwagę samo zaćmienie księżyca, które to zakłóca przepływ energii, należy być ostrożnym przy jakichkolwiek działaniach rytualistycznych, zatem uważaj aby Twoja intencja nie przybrała odwrotnego rezultatu. Dodatkowym ostrzeżeniem jest pusty (jałowy) bieg księżyca, przy którym nie należy nawet palić intencyjnych świec. Przy tej pełni nawet najbardziej zaawansowani magowie są znacznie ostrożniejsi przy wykonywaniu obrzędów rytualistycznych.

Z drugiej jednak strony,nadchodząca pełnia niesie ze sobą znacznie większe możliwości rytualistyczne niż każda kolejna czy poprzednia.

Zatem,jeżeli Ty jako osoba o małym doświadczeniu, chcesz podjąć się przy najbliższej pełni działań magicznych, lepiej abyś swoje plany przełożył/przełożyła na następną pełnię, lub skorzystała z usług osób doświadczonych.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *