Tarot – nie wyrocznia

Tarot – nie wyrocznia

Po karty tarota sięgamy z różnych przyczyn…

Najczęściej spotykam się u moich klientów z sytuacją gdzie poszukują informacji dotyczących w większej mierze sfer uczuciowych. Gdy pragniemy dowiedzieć się co druga osoba nosi w sercu, w stosunku do nas, jaka czeka nas przyszłość, czy powinniśmy podejmować jakieś kroki aby ów człowieka zdobyć lub naprawić naszą relację z nim. Lub zwyczajnie, czy możemy z nią stworzyć relację na stabilnym i silnym fundamencie.

Karty są w stanie podpowiedzieć nam całą masę przeróżnych posunięć, pomóc obrać kierunek, zmienić nasze postępowanie, dają informacje we wszelkich kwestiach których często zwykły śmiertelnik nie jest w stanie samodzielnie przewidzieć, bądź jego emocje tłumią rzeczywisty wizerunek danej sytuacji/problemu.

Tarot, może nam posłużyć za doradcę nie tylko w kwestiach uczuciowych, choć w większości przypadków właśnie w kwestiach uczuciowych, sięgamy po karty.
Pragnę zaznaczyć, zwłaszcza dla tych mniej doświadczonych lub początkujących osób, że karty i ich odpowiedzi, to nie wyrocznia. Każda przepowiednia, może się zmienić – nie musi się zrealizować, o tyle, o ile podejmiemy inne kroki, niż przewidziały karty – choć to zwykle najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń, z setek a nawet tysięcy różnych scenariuszy.

Wróżba na podstawie kart tarota, ma za zadanie wskazać nam problem, nakierować nas na konkretny tor albo przestrzec przed czymś, co może być dla nas mniej korzystnym efektem naszych dotychczasowych działań.

 Często spotykam się z sytuacją gdzie osoba która wcześniej skorzystała z pomocy wróżby, oświadcza iż ta się w jej przypadku nie zrealizowała.

 W tym właśnie wypadku mam dla Ciebie dwie bardzo ważne informacje które wyjaśnią Ci, wszelkie kontrowersje związane ze sprawdzalnością wróżby. Niech to również będzie przestrogą dla osób bardziej naiwnych i łatwowiernych.

Po pierwsze i chyba najważniejsze , UWAŻAJ.
Nie każda osoba, zajmująca się dywinacjami, rzeczywiście wróżką/wróżbitą jest!

Jeżeli już poszukujesz tarocisty/tarocistki która ma pomóc Ci w przebyciu Twojej drogi i odnalezieniu źródła Twojego problemu, poszukaj prawdziwej wróżki/wróżbity a nie korzystaj z usług byle napotkanej w internecie osoby która kupiła sobie karty tarota w celach zarobkowych.


Jak taką osobę rozpoznać?
Czasami aby trafić na odpowiednią osobę, która rzeczywiście pomoże Ci w poszukiwaniu odpowiedzi, trzeba długo czekać, nigdy się nie spiesz, ponieważ Twój pospiech może doprowadzić Cie do zguby, straty i obrania błędnej drogi.
Pamiętaj ze prawdziwy wróżbita, nie odezwie się do Ciebie pierwszy.
Jeśli masz do niego trafić, to tak się stanie prędzej czy później, a wcześniej warto jest poobserwować środowisko ezoteryczne, i wyciągnąć wnioski.
Zwracaj uwagę na sposób w jakim wypowiada się ezoteryk. Prawdziwy wróżbita, zawsze rozwinie swoją myśl w sposób kulturalny, bez emocji ale z zimną krwią. Nie poniosą go nerwy a ludzi dookoła siebie będzie traktował na równi z samym sobą.
Tylko osoba która za cel postawiła sobie zarobek a nie pomoc innym, da się ponieść emocjom.
Nie korzystaj z usług osób które LEDWO pojawiły się na scenie ezoterycznej. Takie osoby zwykle to oszuści bądź początkujący których sprawdzalność mija się z prawdą.
Które nie do końca rozwinęły swoje umiejętności, bądź ich w ogóle nie posiadają, albo dopiero się uczą i mogą postawić błędną „diagnozę” Twojej  bardzo ważnej przypadłości. Jeżeli czujesz jakąkolwiek niechęć w stosunku do osoby podającej się za wróżbitę, słuchaj swojej intuicji.
Intuicja nas nie zawodzi, to my zawodzimy ją.

 Pamiętaj ze wypowiedz prawdziwego wróżbity będzie zawsze stonowana, bez emocji, kulturalna a zwłaszcza, rozwinięta.

Nigdy się nie śpiesz, korzystaj z usług osób sprawdzonych, ale uważaj na ledwo poznane persony, bo często bywa, że są to znajomi znajomych którzy zwyczajnie mają wkład w procederze naciągania ludzi naiwnych.
Właśnie u takich osób, wróżba się nie spełni, ani ta dobra, ani ta zła.
Oszuści, nie mają poczucia że komuś pomogli, nie mają też poczucia że robią komuś krzywdę, nie wierzą w wyższy cel, w równowagę wszechświata ani karmę, takie osoby zwykle maja minimalną wiedzę na temat ezoteryki i całego trybu/sposobu jej działania.
Natomiast znajomość ezoteryki jak i również jej społeczeństwa „od środka” jest im obca.
Pamiętaj by zadawać pytania, nie obawiaj się, prawdziwy ezoteryk, rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości związane z usługą. Korzystanie z usług byle kogo, może przynieść negatywne skutki dla Twojego życia i odwrotne rezultaty rozwiązania problemów. Jeżeli sprawa w której szukasz pomocy jest dla Ciebie bardzo ważna i nie chcesz w niej popełnić błędów, zaczekaj, poszukaj dokładnie, zasięgnij opinii i zwyczajnie porozmawiaj z ezoterykiem którego wybrałaś/wybrałeś za swojego doradcę. Pamiętaj ze pospiech, jest złym doradcą.

 Mam nadzieje ze rozwiałam kilka z Twoich wątpliwości związanych z metodyką działań oszustów.

SPRAWDZALNOŚĆ

 Kolejną bardzo istotną kwestią jest realizacja wróżby.
Jeżeli już odnalazłaś swojego wróżbitę, skorzystałaś z jej/jego pomocy, ale z biegiem czasu Twoja przepowiednia się nie zrealizowała, musisz mieć na uwadze jedną istotną kwestię… Prawdopodobnie, zboczyłaś/zboczyłeś z kursu który przewidziały karty/runy/wahadło czy cokolwiek innego.
Oznaczać to może najczęściej ze albo uniknęłaś złego losu, albo dzięki wróżbie i przyjęciu nawet tej najmniej pomyślnej przepowiedni, zmieniłaś bieg wydarzeń.

Często spotykam się właśnie, z twierdzeniem ze wróżba to bajka bo komuś się nie zrealizowała. Pamiętaj, ze idąc po poradę do wróżki/wróżbity, coś Cię dręczy, z czymś nie dajesz sobie rady i właśnie w związku ze swoim problemem szukasz odpowiedzi/porady… Wróżba która się nie zrealizowała, najczęściej jest efektem działań które podejmujemy po jej wysłuchaniu. Zawsze mają na celu odnalezienie problemu w nas samych i wskazać nam kierunek pracy nad własnymi emocjami. Pomaga nam to zmienić bieg wydarzeń. Tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy, czy nastąpi to, co karty przewidziały, czy tez dzięki ich poradom, zmienimy przyszłość.

 Nie twierdzę, że każda wróżba się zrealizuje, bądź dzięki niej unikniemy niektórych sytuacji czy wydarzeń, bo nie jesteśmy prorokami. Jednak zawsze, staraj się na chłodno przeanalizować wszelkie informacje i rady lub ostrzeżenia które dostałaś i podjąć słuszne dla Ciebie kroki, wyciągnij wnioski i obierz właściwy kierunek działania.

Pamiętaj zatem… Jeżeli szukasz pomocy, zaczekaj na odpowiednią osobę która Ci ów pomocy w postaci porady udzieli, nie spiesz się, ponieważ poprzez pośpiech i naiwność, możesz jedynie stracić.

//Lil Diva

Sending
User Review
0 (0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *