MAG

MAG

Karta dnia
30 Listopada 2o18
Piątek


Mag

Z jedną ręką wzniesioną ku niebiosom a drugą wyciągniętą ku ziemi, Mag symbolizuje urzeczywistnianie marzeń. Przed kobietą leży pentakl, kielich, różdżka i miecz, które symbolizują 4 żywioły oraz 4 kolory małych arkanów. Symbole te przywodzą na myśl karty Asów z każdego koloru, zawierające zarówno energię każdego koloru, jak i szanse na jej użycie. Karty ukazują także proces twórczy. Różdżka to inaczej Buław, symbol ognia. To błysk kreatywności, początek formowania się idei i wola jej urzeczywistnienia. Kielich to żywioł wody. Oznacza on marzenie lub wizję nadającą początek idei. Miecz – czyli żywioł powietrza – symbolizuje plan spełnienia idei, natomiast Pentakl, będący symbolem żywiołu ziemi, to idea, która staje się rzeczywistością.
Mag realizuje swoje zamiary bez wysiłku, jakby rzeczywiście użył magii.
Karta Maga wskazuje, że już czas, byś skupił się na swoich celach, używając całej determinacji i zdolności, by je osiągnąć. Wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki, dysponujesz też odpowiednimi umiejętnościami. Krocz pewnie do przodu, ponieważ karta ta wróży Ci sukces Twoich przedsięwzięć. To magiczna chwila, pełna potencjału, który tylko czeka, by go wykorzystać.

Praca
Dawanie i otrzymywanie ważnych i właściwych impulsów. Odpowiednia ocena swoich zadań, dążenie do wyższych celów i ich osiągnięcie.

Relacje
Fascynacja, związek budowany pozytywnie, zbliżenie się do drugiej osoby. Przezwyciężenie problemów.

Świadomość
Oświecenie, proces poznania.

Jako dobra rada
Bądź aktywny. Zbliż się do swoich zadań lub ludzi. Realizuj swoje pomysły z zaangażowaniem. Pokaż, że jesteś uzdolniony i bystry. Teraz możesz poradzić sobie z najtrudniejszymi sprawami.

Jako ostrzeżenie
Nie myśl, że do realizacji swoich celów możesz użyć wszelkich środków.

„Kto, jeśli nie ja i kiedy, jeśli nie teraz” To jest motto na dziś. Nie wahaj się podjąć inicjatywę. Masz zdrową wiarę w siebie, wiesz czego chcesz i z należytą koncentracją możesz osiągnąć swoje cele. Łatwo poradzisz sobie ze swoimi zadaniami. Jeśli musisz coś rozpocząć, jeśli chcesz udowodnić swoje zdolności, dziś jest na to odpowiedni dzień. Pokaż, co potrafisz, przy rozmowach czy negocjacjach pozostań bystry i należyty, a zyskasz przychylność innych w załatwianiu swoich spraw.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *