Król pentakli

Król pentakli

Karta dnia

29 Listopada 2o18
Czwartek

  Król pentakli

Król pentakli siedzi pośrodku całego swojego bogactwa. Zbudował piękny i solidny dom, który chroni jest z niego dumny. Będzie czarującym gospodarzem tak długo, dopóki jego bezpieczeństwo i stabilizacja nie są zagrożone.

To praktyczny, ciężko pracujący i opanowany król. Kieruje się zdrowym rozsądkiem i względami praktycznymi. Kocha proste wygody, jakie daje mu dom i rodzina. Może być bardzo towarzyskim i gościnnym panem domu, zapraszając każdego gościa do stołu. Choć się lubi towarzystwo innych osób, jest bardzo niezależny i lubi polegać wyłącznie na samym sobie. Jest hojny, jeśli chodzi o pieniądze i środki materialne, jednak nigdy nie postępuje w tych sprawach nierozważnie. Można na nim polegać, ponieważ zawsze dotrzymuje danego słowa. Może wydawać się, że nie jest zbyt uczuciowy i nie dzieli się emocjami, nawet z najbliższymi.

Odwrócony Król pentakli może być tak skąpy, że posunie się nawet do oszustwa. Może też być niekonsekwentny, roszczeniowy i bezduszny, może opierać się wszelkim zmianom, i utrudniać ludziom wokół siebie próbowanie nowych rzeczy.

Praca
Aktywny, staranny, obowiązkowy mężczyzna praktyk.

Relacje
Wierny, dobry, serdeczny mężczyzna.

Świadomość
Trzeźwo myślący, praktyczny umysł.

Jako dobra rada
Ciesz się z tego, co osiągnąłeś i mądrze wykorzystaj swoje rezerwy.

Jako ostrzeżenie
Nie bądź uparty nie ulegaj bezmyślnemu skąpstwu.

Dzisiaj możesz podsumować rezultaty swojej pracy i cieszyć się nimi. A po zrobieniu inwentaryzacji swoich bogactw, możesz nawet trochę spocząć na laurach. Jeśli jednak pojawia się u Ciebie życzenie, żeby wziąć się za jakąś nową sprawę, to bardzo dobrze. Jednak najważniejsze zadanie na najbliższą przyszłość – zachować to, co osiągnąłeś. Możliwe także, że spotkasz dziś mężczyznę o dobrym sercu i trzeźwym umyśle. Słuchaj go uważnie, a jeśli coś Ci zaproponuje, zgadzaj się.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *