-AstroWeek-

-AstroWeek-


Wtorek – 27 listopada
Mars w Rybach, kwadratura ze Słońcem, Jowiszem i Merkurym, sekstyl z Saturnem
Ten dzień będzie mocno odwoływał się do naszej przeszłości, wspomnień, niedokończonych spraw oraz tych, które ciągną się już trochę bez zakończenia. Niestety, mało prawdopodobne, że owe sprawy przyniosą dobre efekty, a jeśli chcemy, aby przyniosły pozytywność, to należy uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość oraz sporą dawkę empatii.

Środa – 28 listopada
Merkury w Strzelcu, zrównanie ze Słońcem i Jowiszem, kwadratura z Marsem
W środę będzie nam towarzyszyć pogoń za uczuciami, marzeniami i naszymi pragnieniami. Przy pomocy dobrych rad wysłuchanych od osoby cieszącej się dla nas autorytetem możemy pomyślnie spełnić nasze plany, jednak należy mocno uważać na wszelkie kłótnie.

Czwartek – 29 listopada
Jowisz w Strzelcu, zrównanie ze Słońcem i Mekurym, kwadratura z Księżycem i Marsem
Dzień planowania i rodzinności może być okupiony poważnym zmęczeniem i działaniem wbrew swoim aktualnym pragnieniom, przez co możemy nieświadomie popełniać istotne błędy.

Piątek – 30 listopada
Wenus w Wadze
Dzień solidnego i czasem zmęczonego dążenia do szczęścia, luksusu, miłości i odpoczynku. Niestety trzeba uważać wtedy na wkradający się formalizm i ospałość w uczuciach.

Sobota – 1 grudnia
Saturn w Koziorożcu, sekstyl z Marsem
Odpowiedni czas za wzięcie się za odkładane i przeciągające się sprawy. Koniecznym jest uważanie ze zbyt gwałtownymi reakcjami i przymuszaniem innych. Doskonały czas dla poszerzenia swoich horyzontów.

Niedziela – 2 grudnia
Słońce w Strzelcu, sekstyl z Księżycem, kwadratura z Marsem i Neptunem
Tego dnia nasze aspiracje związane z pragnieniami, mogą przesłonić nam duchowość i wyższe perspektywy. Jest to jednak świetny dzień na realizacje przyziemnych marzeń i także zaspokajanie sfery seksualnej.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *