-AstroWeek*-

-AstroWeek*-Poniedziałek – 19 listopada
Ksieżyc w Baranie (opozycja z Wenus)
Będzie to dzień wzburzenia marzeń, gdzie coś może stanąć nam na drodze wzbudzając w nas duże rozemocjonowanie i rozdrażnienie. Tego dnia nasz umysł mogą zaprzątać fantazje, które niekoniecznie będą współgrały ze spokojnym, sztywnym i stabilnym życiem.

Wtorek – 20 listopada
Mars w Rybach (kwadratura z Jowiszem i Słońcem, sekstyl z Uranem)
Wtorek dzień przebiegać będzie często w kłótliwej atmosferze, a awantury odnośnie spraw związanych z przeszłością i sentymenty nie będą niczym wyjątkowym. Sytuacje te mogą często być kłótniami z tą rodziną, szczególnie pomiędzy osobami, gdzie istnieje różnica autorytetu (z rodzicami, dziećmi, dziadkami czy wnukami). Wiele z tych kłótni może mieć bardzo nagły i wybuchowy charakter i nieprzewidywalny przebieg.

Środa – 21 listopada
Merkury w Strzelcu (kwadratura z Neptunem)
Ten dzień będzie upływał pod znakiem wymijania się i oszukiwania względem własnej religijności czy własnych myśli, robiąc coś wbrew swojemu wewnętrznemu głosowi. Będą to także niezbyt udane kłamstwa czy manipulacje -ktoś będzie chciał ich dokonać na zbyt trudny i obszerny cel, przez co może ponieść fiasko.

Czwartek – 22 listopada
Jowisz w Strzelcu (zjednanie pozycji ze Słońcem, kwadratura z Marsem)
Jest to postęp w realizacji własnych hobby, pasji czy zainteresowań, którym warto w tym dniu poświęcić czas. Dzień dobry także dla realizacji interesów i poświęcania uwagi sztuce, jednak w naszych planach tego dnia mogą przeszkodzić nieprzewidziane okoliczności zewnętrzne.

Piątek – 23 listopada
Wenus w Wadze (opozycja do Urana)
Piątek to dzień poszukiwania luksusu, bogactwa i piękna, jednak z mocnym kierowaniem się zdrowym rozsądkiem i ograniczeniami funduszowymi, co doskonale zgadza się z ideą Black Friday. Problemem będzie jednak gwałtowność tego dnia, nieprzewidywalne tempo i niepohamowany pęd wszystkich wydarzeń, przez co nasze stonowanie może nie wytrzymać i możemy zagalopować się za daleko.

Sobota – 24 listopada
Saturn w Koziorożcu (sekstyl z Marsem, trygon z Uranem)
Doskonały dzień na dokonywanie ciężkich i uważnie zaplanowanych decyzji. Dadzą wtedy one nagłe i gwałtowne, lecz przeważnie pozytywne efekty. Trzeba się jednak liczyć z tym, ze ów sukces może początkowo wydawać się czymś negatywnym czy rewolucyjnym wprawiając nas w zamieszanie.

Niedziela – 25 listopada
Słońce w Strzelcu (zrównanie z Jowiszem i Merkurym, kwadratura z Marsem)
Najlepiej spędzić ten dzień w atmosferze śpiewu, poezji i wina. Jego spokój i delikatną sielankowość mogą jednak podobnie jak w przypadku czwartku zakłócić zmiany i ruch w naszym życiu i otoczeniu. Warto zadbać więc wtedy o ciszę i spokój w miłym towarzystwie.

* AstroWeek to nowa inicjatywa zespołu Atlantis, która pokazuje panujące wpływy planetarne konkretnego dnia tygodnia. Wedle tradycji ezoterycznej każdy dzień tygodnia ma przypisaną konkretną planetę i tego też dnia wpływ owej planety najbardziej dominuje. Z tej racji na każdy dzień najbliższego tygodnia opisywany jest wpływ danej planety (w konkretnym znaku zodiaku) oraz aktualnych dla tego dnia korespondencji z innymi planetami. W ten sposób otrzymujemy swoisty obraz pokazujący nam tendencje dominujące danego dnia, skłonności w nim występujące oraz stające przed nami możliwości, lecz także przeszkody. Pomaga to dodatkowo lepiej zsynchronizować nasze plany z tym, co przygotowały dla nas gwiazdy.

/Ashan

Sending
User Review
0 (0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *